Wpis z mikrobloga

@Yog-Sothoth: No boli. Jednostajny ból ale znośny. W sumie już jakieś 3 miesiące.. Pracuję fizycznie (budowa) więc dziennie dość dużo łażę po różnych podłożach (żwir, beton itp).
  • Odpowiedz
@Milady88: Miałem wycinany fragment łąkotki w drugiej nodze (kolano) Po operacji noga dość mocno mi osłabła, mięśnie trochę zanikły. Potem od razu do roboty i druga noga przejęła większe obciążenie i prawdopodobnie od tego się zaczęło.
  • Odpowiedz
@Vitru: W sumie 10mg/24h to nie jest jakaś duża dawka a z tego co czytam to działanie uboczne pojawia się przy długotrwałym stosowaniu..
No chyba wezmę, mam 20 tabletek.
  • Odpowiedz
@Acrivec: Ja nie wiem czy to to ale rtg nie zaszkodzi, jeżeli ból pojawia się w tym samym miejscu co jakiś czas to coś tam się dzieje..
@Vitru: Z drugiej strony jak mi to zejdzie to u ortopedy się przywitam i pożegnam a chciałbym, żeby to on pokierował leczeniem (on robił mi kolano, z resztą doświadczony lekarz) i tutaj też mam dylemat xD
  • Odpowiedz
@ashmedai: wodzu jakie masz objawy?

Nie bede pisal bic o lekach czy wciagac czy nie bo to twoja decyzja.

Ale 2 rzeczy. Byles u fizoterapuety? Jesli nie to idz najlepiej do sportowego powiedz co i jak. Niech cie gosc wymasuje i niech ci pokaze co maasz robic w domu.
2 kup pilke mala twarda wejdz na google poszukaj filmikow i rob to co tam jest pokazane.

Milalem problemy z rozciegnem, to
  • Odpowiedz
@dr_zajac: No czasami bywa tak (na szczęście rzadko ;), że nie do końca zgadzam się z zaleceniem lekarza.
W tym przypadku jednak będę na tak :D

@PurpleHaze: Objawy? Najgorzej jest rano jak wstanę. Tak jak pisałem, w robocie 8 godzin, dużo nie dźwigam bo mamy żurawia od tego ale samo łażenie daje w kość :D
No i rano nogi trochę zesztywniałe ale ból jest wówczas największy. Potem jak rozchodzę jest
  • Odpowiedz
@ashmedai: tak tak samemu nie ma co kombinowac dlatego pisalem o fizjo.

Mialem identyczne objawy, tylko u mnie bje bylo wyczuwalnego zgrubienia/opuchlizny. Poza tym to samo, pierwsze kroki z rana z lozka to bylo wyzwanie.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: No ja mam lekkie opuchnięcie zaraz przy pięcie przy wewnętrznej stronie. Zrobię tak.
Wezmę ten steryd i zobaczymy co będzie. Za miesiąc przed lekarzem będę wiedział czy pomogło czy nie.
Kurde, tyle lat biegałem i nigdy nic a teraz po artroskopii się przyczepiło xD
  • Odpowiedz