Wpis z mikrobloga

@vanot: jak kolega w temacie jolly, to ten z lewej tez bedzie spoko. Ja tematu nie znam, ale rycerzyk jest przekozak.
Tak, minimalistycznie, wowczas bedzie mega zwracac uwage. Wysoki kontrast, wyrazny obraz, nie wymaga podchodzenia i przygladania sie z bliska "a co tam jest napisane? ahaa..". Kubek nie wyglada wtedy jakby byl upaprany czyms.
Jeszcze jakbys znalazl zeby taki zrobili w grawerze (mam taki kubek z logiem klubowym), to dopiero bylby
@vanot: wpisz w googlu "black mug dark souls", przejdz na grafike, pacz i podziwiaj jakie piekne :D
oj, chyba zaraz sobie sam zamowie jakis kubeczek, bo w domu pije z jakiegos w barwach turcji (,)
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: @skethoo: @lizardking_21: @Jolly_Roger: @wilczur: okej Panowie, mam zwycięski mem.
Skonsultowałem się z drugim kolegą, który gra z tym pierwszym bardzo dużo w Soulsy i mega spropsował mem "git gud", który mówi, że będzie przepiękny w swej prostocie. Także @wilczur dzięki Ci bardzo, jak będzie okazja to piwko wleci! Pozostałym również bardzo dziękuję. Łapcie e-estusa!

Git gud murkos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
vanot - @VigoVonHomburgDeutschendorf: @skethoo: @lizardking21: @Jolly_Roger: @wilczur...

źródło: comment_rUvSoG1DKgEcfGKVWCwAKtcSLjKRTWsD.jpg

Pobierz