Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kolejne wyzwanie #!$%@?...

Cóż to była za Sobota, każdy by o niej marzył. Znaleźć się w gronie hot 16 latek, chodź sam jestem lekko starszy, i do tego podpitych, nic tylko kręcić bajere.
Tylko ja jestem jakiś dziwny, dziwnie mi podrywać taką osobę, bo mam moralniaka i chyba nie jestem samcem alfa który maca, bajeruje podpite laski. Jestem z tych przegrywów co wolą być uprzejmi, zaoferować pomoc czy nawet tą luźna rozmowę, bez podtekstów...
Kumple się nie #!$%@? i bajerowali, a ja leżałem można to powiedzieć w ''kącie'' obok kolejnej laski na jej ramieniu, beż żadnej bajery.
Wspólnie oglądaliśmy jej zdjęcia na instagramie, snapie, wspólnie śpiewaliśmy ''piękne'' disco polo, niby wyznała że ma chłopaka a po tym jak się zachowywała, to mogę stwierdzić że jest jej ciężko z nim. Śmiem stwierdzić, że miałbym większe szanse niż jakiś gówniak 16-17 letni

Niby mam dosyć po ostatniej próbie z ''atencjuszką'' ale coś mnie urzekło w tej dziewczynie, i zaczynam jak #!$%@? teraz o niej myśleć i żałować.
Bo nic w tym kierunku nawet nie zrobiłem, rano wsiadłem w samochód, jej ostatnie spojrzenie na mnie i odjechałem.
Chociaż wiem jak się nazywa, wysyłał bym jej nawet zapro na fb ale już czuje tą bekę kumpli ze mnie, a ja przegryw się tym #!$%@? przejmuje...
Mam nadzieje że ją jeszcze spotkam, nawet na jakieś domówce, wszędzie. Bo nawet ogarniając na ''trzeźwo'' jej nawet #!$%@? insta to #!$%@? pluje sobie w mordę.
Same jej poznanie, dodało mi trochę energii i chęci na kolejne imprezy/zabawy, zapomniałem też o byłej... Eh, jestem debilem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
Jestem z tych przegrywów co wolą być uprzejmi, zaoferować pomoc czy nawet tą luźna rozmowę, bez podtekstów...


@AnonimoweMirkoWyznania: To jest dziewczyna. Chcesz się z nią zaprzyjaźnić i porozmawiać m.in. o "chłopcach", co jej się podobają? Po co leżałeś tam z nią w kącie jak nie po to, by ją zbajerować? Czemu bałeś się eskalować do fizycznego kontaktu?

A teraz siedzisz na mirko "zakochany" w 16-latce, którą widziałeś raz na imprezie. lol
Pobierz johny-kalesonny - > Jestem z tych przegrywów co wolą być uprzejmi, zaoferować pomoc c...
źródło: comment_WrT0SWiGmzTMzVydky5AYd5h2YWVkqAB.gif
, niby wyznała że ma chłopaka a po tym jak się zachowywała, to mogę stwierdzić że jest jej ciężko z nim


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale jest w związku. Jak jej ciężko-niech się rozstanie. Nie baw się w bohatera, który ją uwalniać chce z nieszczęśliwego związku.
Jeśliby z Tobą zdradzila obecnego chłopaka, jaką masz pewnosc, że kiedyś nie zdradzi i Ciebie? Skoro wierność w takiej sytuacji nie stanowi dla niej specjalnej wartości?

Jeśli będzie