Wpis z mikrobloga

#csgo #mirkocup Oficjalnie zglaszam, ze @entryk zostal usuniety z turnieju. Probowalem z nim normalnie porozmawiac na temat jego agresywnego zachowania, co odpowiedzial macie na skrinie.

Decyzja moja i tylko moja, wiec przepraszam @kuskoman @puchalke69 i @yoreciv no ale mysle ze sie ze mna zgodzicie, czegos takiego tolerowac nie bedziemy.
Pobierz P.....o - #csgo #mirkocup Oficjalnie zglaszam, ze @entryk zostal usuniety z turnieju....
źródło: comment_OKtFDZCRJBoBYJl1IcBCTBpgth2UGIi4.jpg
  • 26
@KRYSTlAN: placa w rogalach i to sporo ;)

A serio to fajnie jakbyscie znalezli jednak czas, bo mocny sklad, dobrze miec takie w grze :)

edit: haha dopiero mi yoreciv powidziala ze to Ty Azatej xD Wiesz ze ja bym Wam krzywdy nie zrobil za to ze mnie kerowac bedziesz xD
@Perlo: może myślał że go będziesz prosił żeby jednak został xd

A tak serio to widac że chciałeś z nim po prostu pogadać, jak kulturalny człowiek, no ale do takiej rozmowy potrzeba dwóch ludzi na poziomie
@Wirtuoz: Chcialem pogadac, bo kurde czemu nie. Kolega jest ciut nerwowy itd, ale mial dobry kontakt z yoreciv, mial mega dobra druzyne, mial w skladzie Azateja z ktorym mam kontakt to chcialem dobrze. A tu na wstepie lepa w pysk i w #!$%@? mnie ma ;)