Wpis z mikrobloga

Pijcie kompot (olej?) z moją #alfaromeo wybiło 200 tysięcy na liczniku (raczej po raz pierwszy) kilka dni temu ale nie było okazji się pochwalić. #alfaholicy #motoryzacja

Przy okazji już kilka osób się pytało na mirko o 159, jeżeli ktoś ma jakieś konkretne pytanie odnośnie użytkowania 2.4 to można śmiało do mnie. ;)
finam - Pijcie kompot (olej?) z moją #alfaromeo wybiło 200 tysięcy na liczniku (racze...

źródło: comment_I8KrJugqMQu0XWvG7NRzNa5ulmXo8fbd.jpg

Pobierz
  • 18
@Arhus: na razie bez, myślę o czipie cały czas. W sumie to czekam ( ͡° ʖ̯ ͡°) aż turbo padnie i wtedy może zmieniłbym osprzęt na wersję 210 KM + lekkie strojenie.
@Andrzej_K: stricte awarii nie miałem żadnych, musiałem zrobić oczywiście pakiet startowy (m in rozrząd) i to było dosyć kosztowne, ostatnio czyszczenie kolektora. egr i dpf sprawne więc na razie zostają.
@#!$%@? @#!$%@? jeżeli będziesz szukał 1.9 z początków produkcji to może. lepiej trochę dołoż i nie zapomnij o rezerwie na naprawy bo ciężko będzie o szczerego sprzedawcę i samochód w którym nie bedzie nic do zrobienia.
@el_nino123 średnia okolo 11 litrów w cyklu mieszanym, w mieście spokojnie do 13 można dobić i to bez jakiegoś bardzo ciężkiego buta. W trasie 7-8 przy spokojnej jeździe a ja mam około 9. Nie jest źle ale pali więcej niż moje poprzednie w210 e270.

Ładna konfiguracja ale będzie ciężko bardzo znaleźć. Już Q4 jest mało na naszych drogach. Jeżeli chodzi o Ti to można dołożyć wszystko ale koszty są spore. Na biało
@Storczycki: @finam: Jak u Ciebie z tarciem na nierównościach? U mnie przód auta jest naprawdę nisko, NAPRAWDĘ, dlatego też parkowanie przodem przy krawężniku to problem, a sama osłona silnika potrafi przy większych wybojach przytrzeć. Masz podobne wrażenia? Dam ci dla porównania widok na moją 159 1.9 również Q4, to ta po lewej, i ta po prawej to jakaś randomowa na mieście co stała. U niej auto jest stanowczo wyżej. Zastanawiam
szymi9191 - @Storczycki: @finam: Jak u Ciebie z tarciem na nierównościach? U mnie prz...

źródło: comment_auGrGFxNuIDFdke2FCeVuhYwb4RBTksZ.jpg

Pobierz