Wpis z mikrobloga

  • 13
Takiego #!$%@? dzisiaj złapałem. Zdarza im się, bardzo rzadko ale jednak, jakimiś tajnymi teleportami wlecieć do wieży w mym muzeum, do której wszystkie wloty są zablokowane, a przez wyjście na taras widokowy nie wlecą raczej, gdyż za dużo tam ludzi. Wlecą i już nie wylecą, zamieniając się w zwłoki.
Godzinę z nim walczyłem, ale udało się, więc teraz cieszy się wolnością, satysfakcja jest :)
#smiesznygolomp #czujedobrzeczlowiek #smiesznypiesek
Pobierz
źródło: comment_SxYnvI3eHXgoRsaTBqqlpgXVdq6GRy4x.jpg
  • 14
@kurkuma: nie, grzeczny był i nawet się nie wyrywał jakoś specjalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) fakt, że się namęczyłem troche, tym bardziej, że tam zaraz dzwony i uciekał do góry, musiałem go płoszyć kamykami.
@Fevx: panie xD my w muzeum pod dachem, na takim mini stryszku, mamy jaskolki i nietoperze - nie sraja mi na ekspozycje, wiec zyjemy w zgodzie. Ale czasami jak wleci jakis #!$%@? golab to go z halabarda gonie xDD
@glaaki: za późno, odleciał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Atencyjny_Gerbil: jaskółki i nietoperze szanuje, ale u Was pewnie łatwo wylecieć, a u mnie nie i problem. Już truchło leży przy jednym z okien jakieś wiekowe.
Ale też Ty uważaj, halabardę takie łamio jak wykałaczki, ten był waleczny i bojowy, ale złapałem jakoś, chociaż stawiał się.