Wpis z mikrobloga

Mirki, pytam tylko posiadaczy, albo osób, które miały do czynienia z tymi telefonami.
Mam do wyboru:
XiaoMi Redmi 3 Pro 32GB
Samsung Galaxy S6 Edge

W czym jeden jest lepszy od drugiego, dlaczego akurat ten, jakies krótkie porównanie/podsumowanie?

Będę bardzo wdzięczny za jakieś rady, wady, zalety itp :)

#samsung #xiaomi #android #telefony
Pobierz
źródło: comment_IMdhrdoAI1WHxJSStMyWX9c6Hy7B08GI.jpg

Który?

  • Samsung 30.9% (46)
  • XIaomi 32.9% (49)
  • Sprawdzam 36.2% (54)

Oddanych głosów: 149

  • 17
Cena - w moim przypadku często telefon mi spada, więc chinola mniej szkoda. Ogólnie pochwalilbym wyświetlacz, ale mam redmi note 3 pro, a w normalnym jest inna rozdzoalka
@vikkiss: Samsungi jak to Samsungi. Lepiej nie mieć aktualizacji niż mieć, bo #!$%@? wszystkiego przez updaty to ich domena albo sposób na przekonanie naiwnych, że czas na szybszy telefon, bo ten już nie daje rady. Xiaomi to jednak Xiaomi. Tanio i dobrze, a w każdym razie po prostu nie przepłacasz, choć pewne rzeczy mogą być gorsze jak np. aparat, bo to zazwyczaj bywa gorsze. Tych "światowych" marek nie szanuję za sprzedawanie
@vikkiss: mam s6 i ogólnie jest zajebisty, ale bateria to nieporozumienie. Wytrzymuje max jeden dzień, szybkie ładowanie też na nie wiele się zdaje. Rozważam czy go nie sprzedać i kupić sobie redmi 3 pro właśnie ze względu na baterie, bodajże 4100mAh
@vikkiss: bawilem sie tylko chwile Note 3 pro, s6 sam posiadam
S6 ma zdecydowanie lepszy aparat i wyswietlacz. glosnik tez lepiej gral jak na szybko porownywalem
Za Xiaomi przemawia bateria, dual sim

mimo slabej baterii w s6 to jego bym bral
@vikkiss: galaxy. Zdjęcia i filmy dużo lepsze, Chińczyki dopiero w przyszłości bo na razie to wynalazki mimo, że wielu chwali - ale jakość zdjęć i filmów czy wsparcie na razie kuleje..