Wpis z mikrobloga

  • 247
Będzie trochę #chwalesie
Prawko A i motocykl mam od 11 miesięcy, właśnie pierwsza poważna trasa na moto zaliczona - 4286km, celem byla Macedonia w której byliśmy 11 nocy. Przejechałem przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię, Albanię, Czarnogórę, Bośnię, Chorwację. Różowy i córa jechały za mną samochodem, cały czas mieliśmy komunikację przez Cardo Scala co np ułatwialo jej wyprzedzanie w miejscach w których nic nie było widać. Juz mi się chce dalej jechać, ale muszę ciuchy i moto doprowadzic do porządku :) #motocykle #podroze
debenek - Będzie trochę #chwalesie
Prawko A i motocykl mam od 11 miesięcy, właśnie pi...

źródło: comment_FfRzUOMsBF60Ot4F4vjom5TDlprGASY6.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@PonuryMruk nic takiego nie czuję, vstrom zajebiscie wygodny dla mnie, w jeden z dni jak jechaliśmy przez Albanię jechałem od 7 rano do 21 z małymi przerwami na granicy i na siku
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@moon_bluebird suzuki vstrom dl650xt

@buddookan sorry, ale wyjazd do innego kraju ze swoim żarciem to dla mnie zaprzeczenie turystyki, zawsze jem w restauracjach z miejscowowym żarciem, patrzę gdzie siedzi dużo lokalesów, chce spróbować ich smaków a nie paprykarzu szczecińskiego. Patrzę także na opinie w tripadvisor i staram się odwiedzić któryś z lokali z najlepszymi ocenami, jem tylko lokalne potrawy, żadnych wloskich, wietnamskich czy innych pizzeri. Wyjątkowo córka dostanie takie danie,
  • Odpowiedz
@debenek: Ja już dawno staram się nie być turystą ;] Kazdy robi to co lubi . Mnie jedzenie, hotele i wypoczynek na plaży średnio interesują. Wspinam sie na szczyty i to dla mnie jest celem każdej podróży.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@buddookan tez wspinam się na szczyty tyle że na moto, na tym wyjeździe bardzo często byłem powyżej 2000mnpm, plaże mnie tez nie interesują, ale lokalne żarcie jak najbardziej.. mniam, co kto lubi, zreszta jak miałem 20lat to tez pod namiot latalem, to sie zmienia z wiekiem. :)
  • Odpowiedz
Masz 11 miesięcy kat. A i od razu 650? ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy w międzyczasie coś zmieniałeś?
Drugie pytanie, bo interesuje mnie jedna kwestia, czy masz jakieś ubezpieczenie (cokolwiek) na wypadek awarii? (coś jak assistance dla samochodów).
Pytam dlatego, że sam interesuję się motocyklami, gdy kiedyś finanse mi na to pozwolą także zrobię sobie kat A i zacznę jeździć, natomiast mam "szczęście" do problemów - np. wczoraj
  • Odpowiedz
@Brezen: wcześniej przez niecały rok jeździłem skuterem 125ccm którym przejechałem ponad 8kkm, oprócz tego żadnego doświadczenia z moto. Moje 650 nie jest demonem mocy to tylko 68KM, kilka koników mniej niż gladius na którym robiłem kurs. Co do ubezpieczenia - mam assistance bo moto jest nowe, ale do starszego także możesz dokupić, to nie są duże koszty link
  • Odpowiedz