Wpis z mikrobloga

  • 247
Będzie trochę #chwalesie
Prawko A i motocykl mam od 11 miesięcy, właśnie pierwsza poważna trasa na moto zaliczona - 4286km, celem byla Macedonia w której byliśmy 11 nocy. Przejechałem przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię, Albanię, Czarnogórę, Bośnię, Chorwację. Różowy i córa jechały za mną samochodem, cały czas mieliśmy komunikację przez Cardo Scala co np ułatwialo jej wyprzedzanie w miejscach w których nic nie było widać. Juz mi się chce dalej jechać, ale muszę ciuchy i moto doprowadzic do porządku :) #motocykle #podroze
debenek - Będzie trochę #chwalesie
Prawko A i motocykl mam od 11 miesięcy, właśnie pi...

źródło: comment_FfRzUOMsBF60Ot4F4vjom5TDlprGASY6.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@interface wyjechałem w sobotę 2 tygodnie temu, 11nocy w Macedonii, na miejscu pokreciłem się po. Macedonii i Albanii ok 1000km, jechałem na miejsce 2dni 1. Kraków-Belgrad, 2. Belgrad-Jezioro Ohrydzkie. Powrót 3dni Macedonia-Kanion Piva Czarnogóra, potem na Węgry i dziś z Wegier do domu, ok. 600 km dziennie
  • Odpowiedz
Gratuluję, świetna wycieczka. Marzy mi się coś takiego ale na razie brak czasu i funduszy. W tym roku zaliczyłem tylko szybki lot Słowacja Węgry, kilka dni pośmigałem po zakrętaskach i do domciu. Możesz powiedzieć ile mniej więcej wyniosła Cię ta podróż? Chodzi o samo moto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cesiek nie jestem w stanie tego rozdzielić na samo moto, zresztą nie podsumowałem tego jeszcze - płacilismy sporo kartami, myślę że za wszystko z autem ok. 10k
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@patrol798 największy dzienny przebieg był chyba 820, zresztą w większości tych krajów nie da sie dużo przejechać, słabe drogi, duży ruch, serpentyny, przepaście, kozy itp. Jak pojechałem sam do Albanii nad morze, to 350km robiłem ponad 7h samej jazdy
  • Odpowiedz
10k ? Trochę sporo jak na taką wycieczkę. Mi wyszło autem 3 lata temu ( bez Macedonii) okło 2.5tys. Pewnie Kobiety spały po drogich hotelach ? Ty spałeś na dziko czy w hotelach ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@buddookan hotele/motele, jedzenie w restauracjach. samo przejechanie autem to jakieś 300litrow paliwa czyli 1500zl, a gdzie autostrady, spanie, jedzenie, chyba że miałeś namiot i żarcie z PL
  • Odpowiedz
@debenek: Jechaliśmy we 3, a przez moment nawet w 5 więc opłaty się rozłożyły. Żarcie swoje, a spanie w połowie (z 12 dni) na dziko.Na piwie i w restauracji byłem może 3 razy. W sumie tak myślę że 10k na 3 osoby to 3,3 tys, a Ty miałeś jeszcze motor więc cenowo podobnie. Dużej różnicy nie ma.
  • Odpowiedz
@buddookan: 2.5 to faktycznie bardzo mało jak na objazdówkę. 5 lat temu na 4 dorosłe osoby w samochodzie, objazdówka Bulgaria , Macedonia, Albania, Czarnogóra i powrót przez Serbie = 6 k na 11 dni. W sumie 5.5-6 tys kilometrów.
  • Odpowiedz