Wpis z mikrobloga

@UlicznyPoeta: swobodnie dopiero w poniedziałek, do tego czasu tylko mieszkańcy z przepustkami albo służby również z papierkiem, ale zawsze możesz spróbować, najwyżej Cię zawrócą.
Podpowiadam, wszyscy policjanci są obecnie w Brzegach więc celuj w zachodnio północną część miasta :P
@UlicznyPoeta: kij wie jak będzie, zależy gdzie chcesz jechać i jak akurat trafisz, ja się przedwczoraj w korki o 23 wrąbałem. Powinno być ok.
Gdzie potrzebujesz skoczyć?
Po północy Krakowa latasz bez problemu i nikt sie nie czepia, w okolice centrum nie wjeżdżaj i tyle, północ Krk bezpieczna, na południu nie byłem.

Aleje od Nowego Kleparza w kierunku południa, małe rondo pod GK, politechnika, cała Strefa I odpada, chyba nie musze
@UlicznyPoeta: no to wg oznakowania i tak nie wejdziesz do miasta (strefa od A4 na południu do Andersa-Opolska-itd. na polnocy). Ulice na granicach stref nie wchodzą do stref.

Od polnocnego-wschodu, przez Niepołomice możesz dojechać najbliżej na ul. Ujastek Mogilskiej albo Lowinskiego i iść na nogach przez Most Wandy.

o południowy-wschod pytaj innych, bo wiem tylko, że nie można zjechać na węzłach Bieżanów, Wielicka.