Wpis z mikrobloga

@only: Zgadza się ;D
@MalyGrubyKotekzPuszystymOgonkiem: Cały LC trochę kosztował, koło 2k (najdroższa była pompa z rezerwuarem i waterblock na kartę grafiki). Cenę bardzo nabijają też złączki (10 złączek to koło 3 stów, a dodatkowo jeszcze zawór, trójnik, złączki 90 stopni). Do tego obudowę musiałem zmienić, bo w mojej poprzedniej by nie weszło, ale to nie do końca jako element LC liczę ;)
@szkari: U góry trochę nie uchwyciło (zresztą
@adrins: Dopiero to zrobiłem, więc nie wiem jak z temperaturami dokładnie będzie. Teraz leci benchmark na kartę graficzną od jakiś 15 min - od jakiegoś czasu trzyma się między 45 a 50 stopni, procesor mniej, koło 40 (ale benchmark jedzie po karcie, nie po procu, więc pewnie dlatego). Sprzęt to nic szczególnego, chłodzenie powietrzne też dałoby radę, ale zawsze chciałem zbudować sobie LC (no i ciszej jest jednak) - GTX970, i7
@adrins: Test chodził przez 40 minut, praktycznie od czasu jak Ci napisałem temperatura GPU trzymała się na 48 stopniach (MSI afterburner pokazywał prawie że poziomą linię ;D). Zobaczymy jak dojdzie gra i obciążenie CPU dodatkowo.
@paszczur: A tak serio to raid10, trochę różnych rzeczy tam trzymam, sporo wirtualek (ta z windowsem do grania to 1T sama w sobie) i tak sobie znika ten storage...
@Tril: ładniej by wyglądało jakby był jakiś kolor, ponoc powinno sie robic biale węże/kolorowy płyn albo na odwrót, ale to pewnie pierwszy raz więc i tak dobrze, że wszystko działa z czasem zapewne coś pozmieniasz :)