Wpis z mikrobloga

Odnośnie filmiku o kursie jazdy z głównej, to najbardziej przykre w tym jest to, że obecne młode pokolenie chłopaków to maminsynki i cioty. Instruktor mówi do kursanta jak do mężczyzny, a ten zamiast się wziąć za siebie, zacisnąć zęby i starać się nie popełniać błędów, to idzie do mamusi i internetu ze skargą. Te #!$%@? są zasadne, bo chodzi o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Za moich czasów takie zachowanie instruktora było normalne. Człowiek zbierając takie #!$%@? dojrzewa i staje się mężczyzną. A teraz wolą pozostać ciotą i skarżyć się do internetu, a wykopki biją mu brawo. To dobitnie pokazuje jak upada europejska cywilizacja.
@84pontiacdream
@filipgrega
#prawojazdy
  • 137
  • Odpowiedz
@kajtek_: zakładam, że chłopak miał przynajmniej 18 lat, skoro robi prawo jazdy kategorii B. W świetle prawa to jest dorosły człowiek i tak go własnie traktujemy. Dorosły człowiek nie chlipie, kiedy go gnoją i nie nagrywa potajemnie 9 godzin materiałów z tego gnojenia, tylko załatwia sprawę, jak dorosły człowiek własnie.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Dorosły człowiek panuje nad swoimi emocjami. Chłopak kulturalnie zwraca chamowi uwagę. Do tego wrzucił fragmenty gdzie nic mu nie można zarzucić.
@galicjanin: Bzdura. Miałem kilka egzaminów i oprócz lekkiego chamstwa nie było żadnej obelgi w moją stronę. Mój instruktor był wymagający i stanowczy jednak nigdy nie posunął się do obrażania. Bierzesz pod uwagę że takie zachowanie w stosunku do pewnych ludzi powoduje większe zdenerwowanie i kolejne błędy?
  • Odpowiedz
@badtek: Taa. Przywróćmy patologiczną służbę wojskową bo same cioty. Niech ich tam nawalają prętami, zrzucają z łóżek, wrzucają w ciuchach pod prysznic i szczoteczkami niech czyszczą kible. Co ich nie zabije to ich wzmocni. Wszędzie same cioty. Ja w wieku 5 lat już byłem na kursie przetrwania w dżungli a tu takie coś.
  • Odpowiedz
@badtek: Oj tak, upadek męskości i jednocześnie europejskiej cywilizacji, bo koleś zamiast wdawać się w pyskówki z chamem albo w ogóle się z nim pobić, to nagrał go i być może oszczędził wielu innym ludziom podobnych przeżyć XD Masz Ty rigcz?
Nie ma niczego złego w byciu stanowczym albo oschłym względem drugiej osoby, ani w krytykowaniu tego co robi (o ile oczywiście jest to zasłużona krytyka). W tej sytuacji jednak gość
  • Odpowiedz
@UndaMarina:

zakładam, że chłopak miał przynajmniej 18 lat, skoro robi prawo jazdy kategorii B. W świetle prawa to jest dorosły człowiek i tak go własnie traktujemy. Dorosły człowiek nie chlipie, kiedy go gnoją i nie nagrywa potajemnie 9 godzin materiałów z tego gnojenia, tylko załatwia sprawę, jak dorosły człowiek własnie.


Ok z tym komentarzem się zgadzam (poważnie). Ale mi chodziło o tą szyderę z niego. Przecież można mu napisać "chłopie weź
  • Odpowiedz
Patologią to jest ten etos przetrwania. Życie musi cię skopać, muszą cię wyzywać, upokorzyć, a ty masz #!$%@?ć. Jak cię nikt nie poniżył to coś nie tak z twoim życiem. Mają pluć ci w twarz, bo nie poznałeś życia.


@BongoBong: nie, ale "co Cię nie zabiję, to Cie wzmocni". Jeśli chcesz się wznieść na wyżyny, to musisz pokazać siłę charakteru, a nie poddawać się, bo ktoś Cię przezwał.
Większość z młodych
  • Odpowiedz
@badtek: O tym właśnie mówię. To jest ta patologiczna postawa. Najpierw wyżywają się na tobie, potem ty wyżywasz się na kimś innym. Fatalny typ człowieka do współpracy.

Myślę, że umiejętność działania w stresującej sytuacji, a tego typu patologiczna osobowość to dwie różne sprawy. A siły charakteru nabywa się przede wszystkim z wiekiem, wraz z doświadczaniem życia, z uświadamianiem sobie swojej pozycji i możliwości. Nie trzeba do tego kata.
  • Odpowiedz
Hurr durr za moich czasów instruktor bił mnie metalowym prętem po głowie gdy samochód mi zgasł i wyszło mi to na dobre, teraz to wszędzie cioty i bezstresowe wychowanie


@LiveDieRepeat: nie popadajmy w skrajność, Instruktor tutaj nikogo nie bił, tylko mówił mu ciętym językiem, żeby się ogarnął. Ale za moich czasów nie było napojów w butelkach pet, i grało się w piłkę po kilka godziny bez picia. Nikt na "boisko" czy
  • Odpowiedz
Oj tak, upadek męskości i jednocześnie europejskiej cywilizacji, bo koleś zamiast wdawać się w pyskówki z chamem albo w ogóle się z nim pobić, to nagrał go i być może oszczędził wielu innym ludziom podobnych przeżyć XD Masz Ty rigcz?


@HrabiaTruposz: nie, bo gość zamiast mieć odrobinę samokrytyki i powiedzieć sam do siebie: "#!$%@?, znów wjechałem w te #!$%@?ą kałużę, co ze mną jest!?" to udaje, że nie wjechał w kałużę
  • Odpowiedz
@badtek źle napisałeś - powinieneś powiedzieć że jeśli są facetami to niech zareagują na takie wyzwiska i zrobią coś w tym kierunku, czyli odezwą się żeby się pajac zamknął bądź zmienić firmę, bądź pójść do jego szefa
  • Odpowiedz
@badtek:

jacy nam młodzi mężczyźni rosną. Neuropejscy, ciotowaci.

A teraz cipki 15 min pobiegają i już muszą piciu.


Wyjdź czasem z piwnicy, bo rzeczywistość różni się od tego jak ją przedstawiasz.

Jeśli robisz głupoty mimo wcześniejszych upomnień, to nic dziwnego, że dostajesz ciętą ripostę.


ciętą ripostę

xD
  • Odpowiedz