Wpis z mikrobloga

Hej mirki z tagów #xiaomi #telefonyzchin #banggood #gearbest #aliexpress #telefony etc

Dotychczas byłem szczęśliwym posiadaczem Redmi 3 Prime oraz Redmi 1 LTE, lecz niestety jakiś pokraczny ciapuch mi oba te telefony zwinął sprzed nosa podczas gdy byłem na plaży (jestem aktualnie na urlopie). Policja twierdzi, że mogą go namierzyć po IMEI, aczkolwiek obawiam się, że wysokiej skuteczności w tym nie osiągają.

Wiem, że ktoś może stwierdzić, że uprawiam jakieś niechktosiowanie, natomiast bardzo mi zależy na tym, abyście mi doradzili co można teraz kupić na poziomie Redmi 3 Prime w dobrych cenach, może być w Polsce (z FV) lub prosto z Chin. Chciałbym to zamówić już teraz gdy jestem za granicą, aby szybciej móc ten telefon odebrać z chwilą gdy wrócę do kraju. Mam tu bardzo ograniczony dostęp do sieci dlatego chciałbym aby ktoś mi pomógł wybrać.

Moje wymagania to Dual Sim, fajny procek i aparat. Bardzo mi się podobało w Redmi to, że bateria dawała radę przez dłuższy czas. Target cenowy to około 700zł.

Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.
  • 19
@theqkash: To dla pocieszenia nie odłączaj telefonu od konta to będzie bezużyteczny telefon. Ja mam RM3 i jak nawet robisz restart do fabrycznych to połączeniu z netem każe zalogować się do swojego konta xiaomi i do tego czasu tel jest zablokowany i nic nie można zrobić. Przez przypadek testowałem przechodząc romem z globala na dev :-)
@theqkash: Jest to podmarka lenovo. Duża bateria 4100mAh, praktycznie niezawodny czytnik linii papilarnych, Tylnia kamera Full HD ze stabilizacją (po zmodowaniu 4k), 3GB ram, 64GB wbudowanej, USB 3.0, Snapdragon 801, 2x nano sim. Mam ten telefon już kilka dni, nie miałem z nim najmniejszych problemów oraz nie miałem żadnego laga. Jak go się trzyma w ręku stwarza wrażenie bardzo solidnego. Stockowy ROM to cyanogen więc podejrzewam że aktualizacje oprogramowania będą jeszcze