Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moj #rozowypasek nie chce u mnie zostawać na noc tłumacząc się tym że jej rodzice byliby źli. Jesteśmy już ze sobą ponad rok, na początku mi to nie przeszkadzało ale gdy minął symboliczny rok związku zaczęło mnie to powoli denerwować. Np oglądamy razem film wieczorem, jest miło i przyjemnie po czym ona mówi że już północ, musi lecieć na autobus i włóczy się po nocach na drugi koniec miasta tylko dlatego że boi się tych rodziców. Ostatnio się o to pokłuciliśmy bo zwróciłem jej uwagę że ma już 22 lata i mogłaby oświadczyć rodzicom że zostaje u mnie zamiast zachowywać się jak nastolatka. Co o tym sądzicie bo to chyba nie jest normalne.

#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 51
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem to nie jest kwestia bolca na boku. Po prostu niektórzy mają takich rodziców, że tego typu rzeczy jak spanie razem przejdą dopiero po ślubie. To mogą być surowi, kontrolujący i bardzo konserwatywni rodzice, którzy robią dziewczynie wodę z mózgu - np. stosując szantaż emocjonalny. A ona się ich boi - boi się im postawić.
Są takie opcje:
- wyprowadzenie się z domu i zamieszkanie z Tobą i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale wy jestescie #!$%@? xD hurr bolec. A moze serio takich ma rodzicow, czy jesli jest na ich utrzymaniu, nie wiem. Pracuje, ale mieszka z nimi, kontakty sa okej, ale w tej sprawie akurat sa tacy, a nie inni to ma sie wyprowadzwc bo jebnieci xD ludzie
  • Odpowiedz
a może powinieneś ją odwieźć a nie puszczać ją samej w nocy przez miasto?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GordonFreeman: Człowieku, chyba cię #!$%@?ło. Miałem kiedyś podobną opcję jak OP i ni #!$%@? nie będę białorycerzyć 1.5h po nocach w autobusach byle jej się nic na pewno nie stało (w ogóle ile takich przypadków jest rocznie lol). Tylko u mnie było tak, że jej rodzice nie mieli tyle
  • Odpowiedz