Wpis z mikrobloga

@Zorak: a dota powstała dzięki aeon of strife, ale skąd mam to wiedzieć przecież jestem lolowcem xD idź, wyjdź na dwór może, bo już odpływasz xD
@Zorak: już to widzę, jak na waszym głównym evencie wszyscy założa Oculussa, żeby zobaczyć teamfight xD. Serio, już jakbyś się dosrał do gameplayu z LoLa to dałoby się podyskutować, a ty zarzucasz jakąś useless technologią i jeszcze próbujesz ją bronić

" do ogladania najlepszych akcji jest bardzo ciekawy. "

Już widzę jak ktoś specjalnie kupuje Oculussa, bo TEAMFIGHT BARDZO CIEKAWY I FAJNY. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChomikSon: ja wiem że od samego faktu ze w docie jest taka możliwość pęka wam głowa i dupa
Nikt nie twierdzi że będzie się oglądać lepiej niż standardowo ale jest ciekawa alternatywa.
Zresztą gadam z kolesiem któremu się podoba gra działająca na starym beznadziejnym kliencie gry bez voip, powtórek, możliwości oglądania na żywo każdej trwającej gry.
Jedyne co udało im się poprawić przez te lata to grafika, ale ta też dalej
@Zorak: Ja rozumiem, że gównoburza is life, ale jęczenie, że #doto >> #lol stało się nudne jeszcze w czasach TI1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ChomikSon: Tu raczej chodzi o ludzi którzy będą oglądać na jakimś VRowym secie (pewnie dedykowanym pod Steama) w domu. Nie ma szans, żeby ktoś w tym siedział na jakimś evencie (mam nadzieję). Osobiście czekam na zawodowych obsów którzy będą streamować tylko dla
@Zorak: wojna Dota vs LoL przypomina mi trochę wojne PC vs Konsole. Jedni mają drugich gdzieś, bawią się świetnym gameplayem, czy oglądają fajną scenę e-sportową. A drudzy bez przerwy bul dupią, bo mają gorszy gameplay, więc muszą zakrywać go różnymi nowościami... Pogódź się, że żadna nowinka technologiczna nie naprawi #!$%@? gameplayu ( ͡° ͜ʖ ͡°)