Wpis z mikrobloga

Otwórz stary panel sterowania (prawym na przycisk start -> panel sterowania) -> Wygląd i Personalizacja -> Pod kategorią czcionki masz opcję "Dopasuj tekst ClearType" (lub podobnie, nie pamiętam jak to było w polskiej wersji :P). Odpal to i tam pobaw się ustawieniami.
@tom2k: y700 here, #!$%@? już nie mam siły do tego bo nie dość że pierwszy raz w życiu instalowałem system, sterowniki itp. od deski do deski na czystym laptopie to jeszcze takie problemy :/
@NorthPL93: Zobacz na obrazki, w windowsowych okienkach czcionki są idealnie wyraźne ale problem jest w napisach w programach.

#!$%@? następny bug zauważyłem. Podczas gry w LoLa automatycznie blokuje mi FPS do max. 30 :/ kombinowałem z
Pobierz MG66 - @tom2k: y700 here, #!$%@? już nie mam siły do tego bo nie dość że pierwszy raz...
źródło: comment_vFpB4pNWAdTCNmdjgrNA9kJ406i5l82G.jpg
@MG66: Jeszcze jedno - co jakiś czas jak wchodzę na pulpit zauważam że znowu pomieszały mi się ikonki, tak o, po prostu :/ A żadnych ustawień nie zmieniałem.
Jeszcze jedno - co jakiś czas jak wchodzę na pulpit zauważam że znowu pomieszały mi się ikonki, tak o, po prostu :/ A żadnych ustawień nie zmieniałem.


@MG66: a rozdzielczość to ty jaką masz ustawioną?