Wpis z mikrobloga

Obserwatorów #wot z góry przepraszam za spam.
Odpisałem w tym wpisie, dostałem odpowiedź i czarnolisto, ponieważ logika i argumentacja. No i usuwanie niekorzystnych komentarzy. Brak możliwości odp. Swoim facetem możesz tak manipulować, ale ze mną tak łatwo nie będzie.
"znasz akurat mojego chłopaka tak dobrze żeby oceniać ze ta gra jest jego życiową pasja. A nie jest to jego centralny sens egzystencji. Skoro ciebie ktoś chciał zrobic pantoflem to mi przykro ale nie oceniaj wszystkich jedna miarą."
@hurtwish: "Skoro ciebie ktoś chciał zrobic pantoflem to mi przykro", ale nie udało się temu pasożytu tak jak tobie xDDD. Wspóny interes...płaczę ze śmiechu. Mów mi tak więcej. Zresztą nie zrozumiałaś nic z tego co napisałem, więc dalej szukaj siebie wśród zbóż, farb i dźwięków liry korbowej, miłośniczko kultury słowiańskiej, gotyckiego stylu, muzyki metalowej i folkowej, beksińskiego, poezji.
  • 13
@Friday5: staram się być obiektywny, niestety często nie przebieram w słowach, a moje ego jest jaknajbardziej na miejscu. Mam świetną kobietę, zajebistych synów, dobrą pracę i konto premium ( )