Wpis z mikrobloga

@nemesis81: Większość paczek które dostaję jest zabezpieczona czymś podobnym do chrupek kukurydzianych, tyle że trochę jaśniejszym. Poza tym że prawie nie ma smaku, to nawet w konsumpcji podobne - kumpel zeżarł kilkadziesiąt zanim mu powiedziałem co to i nic mu nie było :) Wydaje mi się że to jest robione z czegoś "jadalnego"
  • Odpowiedz
@nemesis81: Śmiejcie się, ale niektóre wypełniacze są jadalne - skropak to wypełniacz zbudowany na bazie skrobi i normalnie można wcinać ;D Jeżeli chcecie sprawdzić czy możecie jeść dany wypełniacz wystarczy włożyć jeden do ust - jeśli się zacznie rozpuszczać to jesteście bezpieczni, smacznego ! ;D
  • Odpowiedz
@ceflon: Wszystkie toksyczne substancje muszą posiadać oznaczenie toksyczności na pomarańczowym kwadraciku (Xi, Xn, T itp.) a z takimi nie spotkałem się przy wypełniaczach. Pozostałe rodzaje wypełniaczy są bezpiecznie, jednak w żołądku mogą doprowadzić do sraczki - człowiek nie trawi tak złożonych struktur jak styropian.
  • Odpowiedz
#!$%@? co za żenada. Czy ktoś z organizatorów #sdm nie kapnął sie, że tam są nie tylko Polacy? Po angielsku to nikt w tym kraju nie potrafili coby przypadkiem inni zrozumieli?
  • Odpowiedz