Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Fascynuje mnie zdolność innych ludzi do porzucania bliskich. Z dnia na dzień. Był człowiek, nie ma człowieka. Wczoraj cię kocham, a jutro nie istniejesz. Jakby jakaś klapka, czy przełącznik w mózgu, jak skasowanie pliku z pamięci. Myślę, że to przydatna umiejętność i chciałbym ją posiąść. Na pewno tym, którzy tak potrafią jest w życiu łatwiej. Powiedzcie, jak wy to robicie?

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja na przykład nie przywiązuje się do ludzi. W sensie, że mogę kogoś szczerze uwielbiać, ale jakby wyjechał na zawsze za granice to też spoko. Mało kto to rozumie, no bo jak to tak, przecież to bez sensu.
No ale tak to u mnie działa, nawet w przypadku rodziny. Jak się z nimi spotkam to naprawdę jestem zadowolony, w końcu kocham ich, ale jak oni nie wyjdą z inicjatywą to
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam bym chciał to wiedzieć jak ktoś cię kocha tydzien temu i nie może żyć bez ciebie ale znajduje kogoś nowego i tyk przęłącznik w głowie aa już cie nie kocham tak znam #!$%@?Ę DOBRZE TO uczucie Pozdrawiam ( ͡° ʖ̯ ͡°)