Wpis z mikrobloga

Szanowni Mircy Łucznicy, powiedzcie mi, czy taka oferta to nie jest przynajmniej w małej części oszustwo? Chcę zacząć się bawić w łuki, idę dziś na strzelnicę popróbować czy mi się spodoba naprawdę i przy okazji rzucam okiem na sprzęt w sklepach i czytam co nieco o tym.
Dowiedziałam się, że łuk Samick Polaris to wybór dobry dla początkujących, że to nie zabawka a prawdziwy łuk, do tego w przystępnej cenie i solidny. No więc chodzę po różnych sklepach, które oferują gotowe, przygotowane do strzelania zestawy i jeden z nich wydaje mi się dziwny... bo tylko ramiona są od samick polaris, a majdan zupełnie inny, Core/ KAP Pilot. Mam dobrze przeczucie czy przesadzam? Lepiej kupić łuk w częściach(majdan, ramiona, cięciwa, półka na strzały, celownik i siodełko) i samemu złożyć? Trudne to? Z tego co słyszałam to ten łuk skręca się zwykłymi kluczami imbusowymi i w założeniu można go często rozbierać i składać żeby był bardziej mobilny, więc to pewnie nie jest rocket science.

#lucznictwo #luk
  • 25
@Boleslaw_Smiszny: No jak dla mnie to tak... Przeczytaj sobie co napisałem. W łodzi jest 75zł za miesiąc i 3 treningi po 2h w tygodniu. Kiedyś było 30zł za miesiąc składka.

Chyba, że to cena za trenera na wyłączność, czy tam na 2-3 osoby maksymalnie.
@Boleslaw_Smiszny: No j.w. To samo tylko 4x taniej :P
Ale może im się nie chce po prostu... No biorąc pod uwagę moje doświadczenia to naprawdę jakiś #!$%@? model 20zł za 1,5h treningu. Chyba, że Marymont nie ma nic swojego bo Społem to ma jeszcze po PRLu spadki więc tory są, hala jest, a sam klub ma jeszcze inne zabudowania i pewnie koneksje w lokalnej polityce.
@pietryna123: Jak wykupisz sobie lekcję indywidualną z trenerem na Marymoncie to dostaniesz łuk do strzelania. Jak pójdziesz na grupowe to nie wiem, ale na stronie jest napisane wyraźnie, że to dla osób z własnym łukiem(i min 17 lat).