Wpis z mikrobloga

  • 360
Powiem tak. To co się dzieje w Krakowie to coś niesamowitego. Nigdy ale to nigdy nie widziałem takiej radości i zabawy na ulicach. Wczoraj graliśmy z kapela w bramie floriańskiej. Ludzie z najdalszych zakątków świata typu Sri Lanka, Senegal czy Australii tańczący do naszych góralskich utworów - coś czego nie uswiadczylem nigdy. Nawet jeśli jestes niewierzący to nie możesz podważyć że Kraków teraz to stolica świata a tyle ile zobaczyłem przez te dni, ilość kultur jakie poznałem i jedność jaka poczułem z tymi ludźmi to przekracza wszelkie moje wyobrażenia. Kto jeszcze ma opcje - wbijaj do Krk. Dziś gram w kościele mariackim od ok 20 do północy. Zapraszam #sdm #krakow #kosciol
  • 74
@sorhu a co z lokalami gastronomiczni itp które zarobią krocie. Każdy myśli o swoi interesie zamiast pomyśleć i szerszej perspektywie tej imprezy. Wielu z tych ludzi wróci tu za rok czy dwa jako zwykli turyści zapewniając pieniądze dla krakowskich przedsiębiorstw. Kontakty zaowocuja kooperacjami firm, reklama miasta, Polski. Ale najlepiej patrzeć na to wąsko jak przez dziurkee od klucza.
@syluch: A co mnie obchodzi zysk firm gastronomicznych, jak ja tracę? Wiem, egoistyczne, no ale trzeba najpierw o sobie myśleć.
A jak myślisz inaczej, to przelej mi 5000 zł. Ty stracisz, ale ktoś inny zyska, więc nie powinieneś narzekać!
@jar3cki pytanie za 100 punktów. Czy podczas organizacji euro 2012 w Polsce też plakales nad miliardami utopionych w imprezie chłopców goniącymi za kulista szmatką?
@syluch: A cokolwiek ja bym nie napisał, spotka się z twoją negacją. Nie możesz przyjąć do wiadomości, że są ludzie, którym ta impreza jest nie na rękę. Ja wiem, rozumiem, i wcale nie neguję tego, że są osoby z niej zadowolone. Fajnie dla nich.
Ale mnie ta impreza nie pasuje, więc narzekam. Dlatego uważasz, że nie mogę, albo nie powinienem narzekać?
Dlaczego chcesz mi zabrać prawo do narzekania? Dlaczego chcesz mnie