Wpis z mikrobloga

W końcu zmiana ze starego BMW #e39 na coś nowszego :) Nic do BMW nie mam ,ale jak zaczeła wchodzić rdza to odpusciłem sobie walkę.

Zmiana na Nissana Juke z 2011 r . 190 koni daje radę :) Pali więcej od BMW ,ale na spalanie nigdy nie patrzyłem.
Pełne wyposażenie ,jednym słowem jest ekstra :) Nie każdemu sie to auto podoba ,ale mi strasznie :)

Po kupnie od razu oddany do odświeżenia lakieru i nałozenia powłoki ceramicznej .

Wiecej fot niżej :)

#tylewygrac #chwalesie #motoryzacja #samochod
Pobierz Emptyhuman - W końcu zmiana ze starego BMW #e39 na coś nowszego :) Nic do BMW nie mam...
źródło: comment_KSR3HRW3MM4jf81qXnfHhD8CXrsBwhZn.jpg
  • 17
@Emptyhuman: Super stan lakieru i ogólnie gratuluję, niech się dobrze jeździ!
Chociaż nie rozumiem takiego wyboru za cholerę ;) Pal sześć, że trudno o lepszy samochód od E39, a wsiadając do większości współczesnych czuję się jak w plastikowej zabawce dużo niższej klasy. Ale po prostu ten Nissan jest kompletnie na drugim biegunie, zupełnie inny design, inna jakość wykonania, inny komfort, inny sposób prowadzenia, inny komfort, wszystko inne. Chyba bardzo chciałeś odmiany.
@Emptyhuman: ludzie którzy mówią że nie ma jak klasyczna motoryzacja, że prawdziwe auta skończyły się w roku 2000, że nie kupili by nowego bo sie psuje to w 90% biedackie golodupce jezdzace golfem 3, 4, jakimis kuzwa astrami puntami vectrami 1.4 i innym barachałem bo ich nie stać na nowe auto xD ale wiecy #!$%@? fani motoryzacji, V8 i w ogole xD mialem kumpla wielki fan amerykanskiej motoryzacji, ooo #!$%@? V8,