Wpis z mikrobloga

Cześć, czytałem kiedyś na jednym forum o yerba mate, że to w sumie fajny napitek i że energii dodaje.
To w sumie mówie co mi szkodzi i zamówiłem od razu cały zestaw do parzenia.
Fajnie, bo przesyłka po 24 godzinach była u mnie.
Kurier był jakiś strasznie rozweselony, a co najlepsze nigdzie w pobliżu nie widziałem żadnego auta, ale pewnie zaparkował gdzies za rogiem więc tbw.
Podjarany od razu pobiegłem do kuchni zaparzyć wodę i zabrałem się do parzenia.
W paczce były 2 mniejsze paczuszki na jednej było napisane Na problemy z WC, a na drugiej pisało coś jakąś orientalną czcionką, także zdecydowałem się na tę 2.
Strasznie chciało mi się pić więc wypiłem sobie gorąca yerbe przy telewizorze.
Następnego dnia o godzinie 12:34 zadzwonił dzwonek do drzwii.
To był ten sam kurier tylko, że na boso, dalej nie mogłem namierzyć jego samochodu.
Powiedział, żebym pokwitował i jak spytałem o co chodzi puścił paczkę i #!$%@?ł na boso za najbliższy róg.
#!$%@?ło fejs, no ale #!$%@? biore tą paczke i rozpakowuje.
A co w niej?
Hawajska koszula i dokładnie 100 ulotek KNP.
W sumie za darmo koszula to #!$%@? czemu nie, ale ulotki to odrazu #!$%@?łem do kosza, bo na #!$%@? mi one.
Poszedłem zaparzyć yerbe i jak codziennie przez następne 10 dni wypijać ją przed tvn style.
po tym czasie zauważyłem że juz od 3 dni nie noszę po domu kapci, ani skarpet.
Myślałem czym to było spowodowane, ale jakoś odczuwałem wstręt do nich.
2 dni później postanowiłem wybrać się po bułki.
Ide do przedpokoju ubieram wiatrówkę(była jesień)
No i przychodzi czas, żeby ubrać buty.
Popatrzałem się na nie chwile i mówie na #!$%@? mi te buty w sumie nie lubię butów, bóg obdarzył mnie piętami i to mi wystarczy i 100 innych wymówek, żeby ich nie ubierać.
Mówie sobie #!$%@?ć to sklep jest 100metrów stąd mogę isć na boso.
Jak wróciłem ze sklepu #!$%@?łem zakupy na podłogę i wpadłem w szał.
Pobiegłem na komputer i odpaliłem MariuszMaxKolonkoTV, następnie wyjąłem knagę i zacząłem obalać.Długo to nie trwało bo spust przyszedł natychmiastowo.
Ale nie chciałem użyć do wytarcia spermy chusteczki, poszedłem do śmietnika wygrzebać ulotkę KNP.
Zapomniałem dodać, że tego dnia piłem już 9 yerbę z 2 saszetki.

#pasta #heheszki
  • Odpowiedz