Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirabelki i Mirki mam problem, dylemat.
Generalnie chodzi o pewną dziewkę. Ona zaczęła mnie podrywać i w sumie robiła to przez pewien dłuższy okres czasu. Na imprezie dzikie densy do białego rana (prawie tylko ze mną tańczyła). Z początku nie widziałem tego, nie obchodziło mnie to, ale po czasie uznałem, że to fajny różowy. Nie będę was oszukiwał nie jest 10/10, ale jest ładna. Charakter też jest w porządku (choć do tego jeszcze później przejdziemy). Pisałem z nią wszystko fajnie, zdjęcia mi wysyła (normalne, jej facjata bez żadnych hot fotek). Spodobała mi się. Kilku znajomych mówi, ze do siebie pasujemy.
Tylko nie może oczywiście być jak w bajce. Podczas tańca przytulańca podbiła do nas jej koleżanka/znajoma i mówiła byśmy się za dużo nie przytulali bo ona ma chłopaka. Ja już #!$%@? w 3 dupy spytałem się jej po 5 minutach czy serio ma chłopaka. Nic nie odpowiedziała, poszliśmy się napić i nie drążyłem na razie tematu. Po pewnym czasie dowiedziałem się z pewnego źródła, że jednak nie ma chłopaka. Tutaj pierwsze pytanie czemu mi od razu nie powiedziała, że to nieprawda. Ale kij z tym.
Niedawno od koleżanki dowiedziałem się, że potrafi kręcić nawet z kilkoma na raz. Napisała mi również, że zasługuje na więcej niż ona. <Znają się, ale nie są jakoś bardzo blisko takie koleżanki.
Na razie nie spotykaliśmy się sam na sam bo.... jest z innego miasta (dosyć blisko) i jakoś nie ma transportu. Przynajmniej tak się tłumaczy.

Nie wiem co mam zrobić troche #przegryw. Miałem plan się z nią spotkać i powiedzieć, że jak ma się zamiar mną bawić to ja podziękuje.
#zwiazki #stuleja #rozowy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: yoouthanasia
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 4
  • Odpowiedz