Wpis z mikrobloga

@deroo: Jak dla mnie to nie miało w sumie znaczenia co oni puszczali. Oglądałem ich żeby posłuchać ich rozmów, a słuchało się tego zajebiście. Niedawno włączyłem sobie parę odcinków z przekonaniem, że teraz wydadzą mi się c-----e, ale tak nie było. Obejrzałem kilka z przyjemnością.
  • Odpowiedz
: @1984: pamiętam że był tam program Replay i zawsze jarały mnie replaye z THPS 2/3/4 jak ludzie robili po 2 mln punktów i więcej w jednej sekwencji a moim rekordem był ledwo milion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1984: pamiętam recenzje pierwszych simsow i hooligansow. Najbardziej zapadły mi w pamięci klipy z dmc 3 i później, chyba w grudniu 2008 review territory z Gears of War jak się Miłosz podniecał grafiką xd
  • Odpowiedz
@B3N1Z: Jezu przez chwile myślałem że znalazłem grę którą szukałem n lat. Ale jednak nie.
Kojarzy ktoś może podobną do Twisted Metal ale na PC.
Też można było jeździć pojazdami, strzelać, jednak pamieam to strasznie przez mgłę. Okres podobny.
  • Odpowiedz
@B3N1Z: Klimat był zdecydowanie mroczniejszy, zaczynało się to w jakiejś wieży lub coś podobnego no i wydaje mi się żę zdecydowanie młodsze od np. MDK lub project eden
  • Odpowiedz
@1984: Ja to pamiętam Hypera z lat 2001 i okolic, miałem wtedy w domu kablówkę i zawsze czekałem na ten kanał. Gothic, Wiggles, Citizen Kabuto, do tego Cowboy Bebop, Gundam Wings, Record of Lodoss War czy Grobowiec Świetlików. :)
  • Odpowiedz