Wpis z mikrobloga

@1984: Nie wiem, ja pamiętam, że tam non stop leciały powtórki tego samego. Dokładnie te same klipy od samego początku do końca, na pamięć znałem muzykę każdego jaki tam był. Np. Fatboy Slim i jakaś gierka z Azjatami którzy się bili.
  • Odpowiedz
@1984: przy okazji zapytam, może ktoś bedzie wiedział. W ktorymś paśmie (chyba po 23) leciały krótkie urywki z dosyć starszych gier z dograną muzyką (nieoryginalny soundtrack). Strasznie podobała mi się muzyka z Blade Runnera, jakby ktoś potrafił to znaleźć to byłbym bardzo wdzięczny
  • Odpowiedz
@deroo: Yup, czasy były trochę inne. Pamiętam na początku wow-efekt tego kanału. Gierki, recenzje, opisy, kurde miód. A później jak piszesz, leciało ciągle to samo. Coś mi świta, że do GTA 3 było podłożone Paint It Black...
  • Odpowiedz
@Topgun: Się montowało filmiki i wysyłało. Raz się postarałem i zrobiłem taki długi z świetnym jak na moje umiejętności montażem, a oni połowę wycieli i dali mi koszulkę z ich logiem. xD Oczywiście zbyt małe i leżą w szafie. Może kiedyś zyskają na wartości i sprzedam jako produkt kolekcjonerski.
  • Odpowiedz