Wpis z mikrobloga

@Kozak_Lkr: w sumie na razie z tego co widziałem z gameplayów to w multi oryginalny dubbing co najmniej dziwny. O zdobyciu punktów kontrolnych itp. informuje spokojny kobiecy głos bardziej w stylu jakiejś Siri albo innej Cortany niż klimatów IWŚ...
  • Odpowiedz
I co niektórzy co piszą, że Rojo nerwowy, często się wkurza i wydaje "rożne" dźwięki zrobi tak z dubbingiem? Ja was pozdrawiam, zresztą to jest do rozgrywki multiplayer co oni tam bedą mowić? Niewiele praktycznie nie zauważymy tego..
  • Odpowiedz
@Kozak_Lkr: Battlefield 4 kupowany w Polsce po nieco niższej cenie miał tylko polską i rosyjską wersję językową. Ten z Origina miał wszystkie, ale był droższy (noo i wpływy z takiej sprzedaży lecą wprost do EA).

Skubańce teraz szantażują, byle tylko więcej kasy dostać. :|
  • Odpowiedz
@Kozak_Lkr: Raz, dosłownie raz obejrzałem tego raka ROJA, materiał z Assassinate the Führer do Sniper Elite V2.

"OK, czaimy się tutaj w krzakach, Hitler powinien zaraz wyjść... JEST JEST JEST FJURER AAAAAAA. Dobra teraz jakoś przymierzyć, #!$%@? strzelam AAAAAAAAAAAA DOSTAŁ WIDZIELIŚCIE #!$%@?ŁEM FJURERA AAAAAAAAAA DOSTAŁ W TORBE JAK JA TO WYCELOWAŁEM AAAAAAAAAAAAAA"
  • Odpowiedz