Wpis z mikrobloga

Znowu moje #feels
#rozowepaski a w sumie chodzi o te pseudo księżniczki. Nie rozumiem po co pisać "nie piszę pierwsza" no ku*wa ciężko jest napisać do chłopaka, tylko on ma pisać pierwszy?? Żeby tylko były ładne ale i trafiają się te brzydkie... Teraz mnie zjedziecie że nie liczy się wygląd tylko wnętrze, a jakie może być wnętrze jak taka pisze że nie pisze pierwsza? Odpowiedź nasuwa się sama


A szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja


Także mogę otagować #logikarozowychpaskow #tinder #badoo i moje #gorzkiezale
  • 28
@eM-Ka: Zależy co napisze :) A tak serio to są takie typy i nic nie poradzisz. Miałam koleżanki, które nie raczyły pierwsze napisać nawet do drugiej dziewczyny o.O a drugie po przełamaniu pierwszych lodów już same będą pisać pierwsze. Najlepiej jakby była jakaś równowaga między tym, ale nie zawsze się da.
@deroo: bullszit, dziewczyny też podrywają i to wcale nie jakieś karyny xD jak jej się spodobasz, jak zrobisz dobre wrażenie to sama napisze, często miałem tak, że jak randka się spodoba, to dziewczyna sama ci napisze, dziękuje za miły wieczór, albo się pyta czy dotarłeś i to wcale nie są jakieś desperatki, tylko normalne spoko loszki xD
@Aroko: podzielam zdanie, że facet jest zdobywcą i to on powinien pierwszy pisać, chociaż jeżeli kobieta dobrze czuje się zgadując to proszę bardzo :) natomiast głupotą jest obwieszczać: ja to pierwsza nie piszę! To nic dobrego nie wróży
@deroo pierole byc zdobywca bo to wyglada tak, ze to facet ma zagadac, to facet ma prowadzic rozmowe byc ciekawy, zabawny, szarmancki, placic za restauracje, taksowke, hotel kondomy,a potem to facet musi sie nadyszec i napocic ze go plecy beda bolec a na dodatek to jeszcze sie zastanawia co ona sobie pomysli, a dziewczyna? Lezy i pachnie i jeszcze ma wieksza przyjemnosc od faceta.
Moim zdaniem to kobiecie powinno bardziej zalezec.
@Aroko: Zagadałem wczoraj i dzisiaj jako pierwszy do trzech takich "na oko" spoko dziewczyn. W odpowiedzi dostałem tylko komunikat "przeczytano". To są jednak - #!$%@? - księżniczki, bo mogłyby odpisać byle co, ale po #!$%@?.
A niech #!$%@?ą na bambo. W dupe włazić nie będę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)