Wpis z mikrobloga

No, koleś, co mi hajs wisiał został postraszony windykatorem, wpisany tu i ówdzie, kasę oddał. Nie ma co być dobrym i miłym, jak ktoś nie gra w otwarte karty tylko puszcza krzywe historie... w każdym razie, temat zakończony.

Polonez rozebrany, Patrol rozebrany, BMW... jak wiać :)
Części wciąż są na sprzedaż, jak np całe E38 (bez motoru i skrzyni), buda od Patrola. A co do niej samej i całego pojazdu, to zaskoczył nas stopień konserwacji antykorozyjnej. Zarówno rama, jak i karoseria prawie wcale nie ma rudej! Są dwa punkty, ale bardzo łatwe do załatania. Rama brudna, ale TYLKO brudna, żadnych łat czy elementów zrobionych na krzywy ryj. Polonez też ma zdrową blachę, aż dziw bierze...
Częściej spotykałem się z partactwem, druciarstwem, niechlujstwem w reperowaniu sprzedawanego pojazdu. Czy nawet... oszczędzaniu nie tam, gdzie się powinno. Tak jak jeden handlosz, co zajechał z podobną beemką na lawecie i on chce zawieszenie przednie (w złym stanie) zamienić ze swoim (w traficznym stanie) i on stówę płaci, a prócz tego czy by klocków hamulcowych mu nie sprzedać, bo jego już blaszkami "hamuje". Za stówę mam się szarpać pół dnia? - pyta się kolega Marek, co auto będzie ciął i dostrajał - a klocków nie sprzedam, bo nie chcę się z takim wozem spotkać w sytuacji awaryjnej na drodze.
No, a poza tym to Patrol w następnym tygodniu przejdzie operację wydłużania, osadzania w niej silnika, a potem dopasowania skorupy Poloneza do wyżej wymienionych.

#halotupowstajesandrail #poloneztrophy #offroad #samochody #oszusci #patrol #bmw #v8

.............................................

SPGM1903 - No, koleś, co mi hajs wisiał został postraszony windykatorem, wpisany tu i...

źródło: comment_ocp0rdCcSSCdd9sex7gNa0ixFHqWAMPn.jpg

Pobierz
  • 5