Wpis z mikrobloga

Też współczujecie pracownikom Rossmana i innych sklepów, że przy kasie muszą jeszcze polecać jakieś produkty? Legenda głosi, ze ktoś kiedyś kupił to, co polecają. Denerwują mnie te głupie pomysły szpeców od marketingu. Sprzedawczyni wie, że to głupie, ja wiem, że to głupie a za każdym razem musimy odgrywać tę szopkę. "Polecamy płyny do mycia sufitu w promocji". "Nie dziękuję". #heheszki
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kaszkai czasem jest ci coś potrzebne i uświadamiasz sobie przy kasie, to może byc to, co akurat polecają. jak się oplaca, to czemu nie?! albo komuś na drobny prezent :)
  • Odpowiedz
  • 0
@kaszkai czasem jest ci coś potrzebne i uświadamiasz sobie przy kasie, to może byc to, co akurat polecają. jak się oplaca, to czemu nie?! albo myślisz, ze dalbys komuś drobny prezent :)
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: @ronette: wy nawet nie wiecie jak jesteście dojone przez handlowców ;) to wszystko działa, bo jakby faktycznie kogoś to zniechęcało i przestawało być opłacalne to by z tego zrezygnowali. jeżeli idziesz do sklepu i masz do wyboru 2rzeczy, jedna tańsza spoko jakości, druga droższa ale jest zajebista, to tą pierwszą zdążysz pomacać, pomyślisz o w sumie dobra rzecz, po czym sprzedawca daje Ci drugą, lepszą i o
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: no ale niektóre z tych metod to nie są jakieś chamskie wpychanie, dość naturalne, że np kupując buty ktoś Ci zaproponuje impregnat albo dezodorant do stóp, możesz nawet zapomnieć że tego potrzebujesz a jeszcze klientem się zakręci i bum
  • Odpowiedz