Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem sam.Nie mam do kogo gęby otworzyć. W pracy wiadomo gadka szmatka jak to mowia od 6-14.Potem wracam do mieszkania i ...nic, cztery sciany,internet,wykop,YouTube, muzyka...Mialem kiedys dwóch przyjaciół, zycie zweryfikowalo moj poglad na przyjazn.Po prostu zostalem wykorzystany i na koncu olany.
I tak leci dzien za dniem. Ile bym dal zeby mógł wrocic po pracy do zony i dzieci,iść z synem w pilke pokopac z córką do kina na jakis film...
Nie, nie siedze w pywnicy ,mialem dwa dlugoletnie zwiazki.Pani numer jeden robil mi rogi od 6 miesięcy pani numer dwa stwierdziła na koncu ze mnie kocha....jak brata. Myslalem ze zle słyszę.
No i tak lecą moje dni,chlop po 30 ,sam ...

Dlaczego to pisze? A komu miałbym to powiedziec?!

#gorzkiezale #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
NiebieskaKrowa: To kogoś poznaj. Ja jestem po 30stce i jestem kobietą, ale was ten wiek odstrasza, mimo, że macie tyle samo lat ;). Nie zauważyłam spadku atrakcyjności, ponoś jestem fajną osobą, ale faceci których znam jakoś nie chcą zakładać rodziny :(. Chociaż jest w sumie jeden, którym mi coś napomyka, ale nie pasujemy do siebie bo on jest rozwiązły a jak typowo "grzeczna".

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling