Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@?ło...pracowałam wieczorem na laptopie i zostawiłam włączony na noc. Rano skorzystałam chwile, odstawiłam i nagle słyszę taki dźwięk jakby coś pracowało na bardzo wysokich obrotach. Myślę k... - wiatrak, chłodzenie padło (bo już od jakiegoś czasu dosc się nagrzewa). Co robic, co robic. Wyłączyłam go, niech odpocznie. Dźwięk dalej nie ustaje. Tysiąc mysli - trzeba kupować nowego lapka, dlaczego akurat teraz?! Dlaczego ja? Chodzę po pokoju szukając źrodła dźwięku, z nadzieją, że to może z zewnątrz. To nie z zewnątrz, ewidentnie stolik, laptop. Mega wkurzona od godziny przeglądam oferty laptopów i nagle przychodzi myśl...zaglądam pod stolik, a to wibrator sam się włączył i chodzi od 2 godzin jak szalony... Facepalm
#logikarozowychpaskow #rozowepaski ##!$%@? #kurdeprzypal #komputery ...tagi tochę bez ładu i składu, ale #niewiemjaktootagowac
  • 67
  • Odpowiedz
@Weng: Mi też się raz sam włączył ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem do końca jak to się stało, ale to było w środku nocy i mało zawału nie dostałam szukając źródła tego dziwnego klekotania o 4 nad ranem.
  • Odpowiedz
@Weng: genialna historia do porannej kawy (dobrze, że akurat się nie napiłam, bo oplułabym monitor :D)

Zrobiłaś mi tym dzień.
  • Odpowiedz
Rano skorzystałam chwile, odstawiłam i nagle słyszę taki dźwięk jakby coś pracowało na bardzo wysokich obrotach. Myślę k... - wiatrak, chłodzenie padło (bo już od jakiegoś czasu dosc się nagrzewa). Co robic, co robic. Wyłączyłam go, niech odpocznie. Dźwięk dalej nie ustaje. Tysiąc mysli - trzeba kupować nowego lapka, dlaczego akurat teraz?! Dlaczego ja? Chodzę po pokoju szukając źrodła dźwięku


@Weng: W takim przypadku pierwsze co robi istota rozumna to
SystemHalted - > Rano skorzystałam chwile, odstawiłam i nagle słyszę taki dźwięk jakb...
  • Odpowiedz
@Weng: Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje sobie ludzkich rozmiarów lalkę Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi, to zaraz nazywany jest zboczeńcem!
#pasta
  • Odpowiedz
@Weng zastanawiałem się skad tyle plusów ale jak doczytałem, że chodzi o wibrator, to wszystko stało się jasne - stulejki sobie zaczęły wyobrażać beniz into twoja vagina i gorące w garści xD
  • Odpowiedz