Wpis z mikrobloga

Wiele #rozowepaski są śmieszne, wchodzą na jakieś gówno czaty i czekają aż do nich napiszesz, a jak już napiszesz to albo odpisze albo nie, a jak odpisze to konwersacji nie ma, więc gimnastykujesz się wymyślasz najlepsze tematy do rozmowy, a ta tylko przytaknie albo co najwyżej odpowie jednym wyrazem na pytanie. Jak już znajdziesz taką w miarę ogarnięta to albo brzydka albo ma chłopaka albo daleko.
#feels #badoo #tinder #gorzkiezale
  • 26
@Aroko: Wielu #niebieskiepaski tak jest tak samo śmiesznych... Mówią, że laski do nich nie piszą i w ogóle, trzeba samemu napisać, bo ksiezniczki się nie pofatygują do wysłania wiadomości jako pierwsza a jak już znajdzie się taka, która napisze to albo nie odpisujecie albo usuwacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, nie mówię, że nie ma #rozowepaski o których napisałeś, bo są to jest oczywiste, ale facetów o
@nicdwarazy wszystko z obu stron sprowadza się do jednego - wygląd
A na czacie do gadki czy napiszesz coś zabawnego

@Aroko lata temu miałem metodę pisanie do Lasek z dziwnym nickiem albo coś co można pośmiać się z tego albo wręcz napisać cos nie typowego. Z 10 średnio wchodziły 2. Ale to było dobre 5-6 lat temu
@nicdwarazy patrzę też na to,że użytkownicy wykop to nadal często 18-22 lata oni chcą też pobawić się i dobrze. Głupota jest nie robić tego bo potem pp ślubie nagle zaczyna swedziec i nudzić,bo człowiek się nje wybawol i nie próbował
Ja do dziś miło wspominam wiele fajnych akcji i to daje takie poczucie, pewien okres buł teraz jest dalej. A gdy tego braknie to nagle udane małżeństwa w chwilach stabilizacji taki przestój
@vasil: zgadzam się z Tobą. Sama też w wieku 18 - 22 się bawiłam, w sumie nadal to robię, to od tego jest młodość. Jednak mimo wszystko śmieszy mnie takie narzekanie jednych na drugie, ze nie robią tego czy tego, a jak robią to nie tak jak druga strona by tego chciała :) ja zawsze powtarzam, najpierw patrzec na siebie potem komentować innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nicdwarazy w sumie teraz jak napisałaś to przypomina mi się,że każdy w życiu - chyha- miał osobę,która go olala i która on Olał. Tylko, że pamiętamy to co nas boli.
#!$%@? od tego,że czasem nas nadal olewaja,bo nie wyciągamy nauki z postępowania, które same w sobie skazane jest na porażkę
@nicdwarazy tu dochodzimy do momentu, że często ludzie albo widzą w sobie ciągle coś nie tak- samobiczowanie
Albo w innych
Ale..ale..prawda est taka,że nigdy nie będziesz sędzia kątem i obrońcom dla samego siebie
Tak jak patrząc na ciebie, byłaś tinder badoo może nawet z klubów i pol roku nic. Zatem próbować Dalej? A może zmienić metodę albo wręcz dodać nowa by mieć porównanie. Czasem to nie my jesteśmy problemem tylko target albo