Wpis z mikrobloga

Tym razem Kabul, kolejne dziesiątki ofiar, media podają już któryś raz z kolei że "do zamachu przyznało się państwo islamskie", czyli mają tam jakiegoś rzecznika który wydaje oświadczenia: "taa, to my"? czy wystawiają tweeta?? Kto konkretnie wydaje oświadczenia jako państwo islamskie do ogólnoświatowych mediów i dlaczego nie zostaje on wszędzie pokazany, dlaczego mówi się ogólnikowo państwo islamskie??

To samo zdziwiło mnie przy puczu, wiadomości ze sky news: "military: we have taken over", nie było wiadomo kto tym przewodził, wojsko jako ogólnik, i co? Prawdopodobnie ustawka. Wiem że liderzy państwa islamskiego są znani ale skoro mają drogę wydawać oświadczenia, to można ich też namierzyć skoro "walczą" z nimi rządy stanów i rosji, czy tylko mi coś tu śmierdzi?

To samo sytuacja polityczna, Turcja wspiera ISIS i przyjmuje uchodźców którzy napływają m.in z powodu ich ingerencji w ten konflikt, gdzie tu sens? Ameryka nie popiera Asada ale jest przeciwko ISIS, putin popiera Asada i też jest przeciwko ISIS, sytuacja jest skomplikowana, najprawdopodobniej rosja i stany podsycają konflikt i sprzedają broń obu stronom lub czerpią jakieś inne korzyści z tego o których nie mamy pojęcia.

Wreszcie sytuacja w Europie, wszystko dąży do jakiejś antyutopii. Chyba już nikt nie ma wątpliwości że "uchodźcy" są sprowadzani celowo i z premedytacją w celu wywołania konfliktu wewnętrznego. Rządy mają specjalistów, demografów przecież sebixy narodowcy wiedzą do czego to zmierza to rządowi specjaliści nie?? Dlaczego członek rady praw człowieka ONZ Arabia saudyjska nie zagarnie ich do siebie? Czy rządy europejskie są opłacane przez muzułmanów do celowego zrobienia tego? czy izrael i lobby żydowskie, przecież reprezentant rasy białej, dąży unicestwienia tej że rasy??

Napisałem tą ściane płaczu po odsłuchaniu tego kawałka, skłania do przemyśleń, zwłaszcza ten fragment:

Zgotowali nam ubóstwo, następnie jest ludobójstwo, ten wirus to nie natura – to oszustwo robi Twój rząd. Ich celem jest Status Quo, społeczeństwo w oczach kamer, chcą by każdy z nas był pluskwą, czipem, zniewolonym ciałem...


#wojna #polityka #przemyslenia #przemysleniazdupy #gorzkiezale
Allbis - Tym razem Kabul, kolejne dziesiątki ofiar, media podają już któryś raz z kol...
  • 1