Wpis z mikrobloga

@Jurigag: podobno w przyszłym tygodniu pojawią się gdzieniegdzie wersje nitro, a 29 w sklepach pojawi się red devil

tak swoją drogą, wybierasz model 4 GB czy 8 GB? :D
u nas pewnie autorskie rx 480 we wrześniu XD


@Jurigag: To jest jakaś porażka. Karta amd debiutowała wcześniej a tu kolejny raz nvidia jest szybsza O_o. Mi to tam obojętnie bo i tak ide w nvidie (ze wzgledu na shadowplay i ansen) ale coś tu jest nie tak. AMD powinno się nad tym zastanowić. Bo fani amd jak zwykle muszą czekać i czekac. Nie służy to wyrównanej konkurencji.
przecież na amd masz odpowiednik shadowplaya xd


@Jurigag: Ale z tego co widziałem nie działa tak dobrze jak shadow. Ponadto bardziej mnie i tak Ansen ciekawi - mimo ze na początku nie będzie w wielu tytułach to w najważniejszych dla mnie na ten moment W3 i No Man's Sky będzie.
co to ten ansen ? w jakim sensie nie działa tak dobrze ? fpsy na podobnym poziomie są


@Jurigag: Ja czytałem, ze bardziej obciaza system i czesciej się #!$%@?. - Z tym, ze to było dość dawno temu wiec moze być już dawno nie aktualne.

Ansen to taki bajer do robienia screenów. Tyle, ze daje znacznie większa kontrole (np. swobodna kamera) i może przechwytywać obraz w znacznie większej rozdzielczości niż rozdzielczość
@Variv: nie obciąża systemu w ogóle bo też działa na karcie jak shadowplay i u mnie też nigdy się nie scrashował pomijając jedynie gothica chyba ale to po prostu zależy od gry