Wpis z mikrobloga

Mam problem #wiedzmin3 na #ps4 - nie mogę otworzyć skrzyni w wieży w Kaer Morhen gdzie powinny być schematy podstawowego zestawu szkoły wilka.

Mam zainstalowane odpowiednie dlc i najnowszą wersję wieśka, przed skrzynią jest nawet ten list z przeprosinami od redów, ale skrzyni nadal otworzyć się nie da. Restartowanie gry czy ponowne wczytywanie sejwa nic nie pomaga.

Widziałem na reddicie czy innych forach, że nie ja jeden mam ten problem, ale nigdzie nie było podanego rozwiązania - komuś na mirko udało się obejść tego buga?
#wiedzmin
  • 9
  • Odpowiedz
@Verkun: no to jest klasyczny błąd, który już był niby naprawiony w aktualizacji. Nie mam pojęcia dlaczego u ciebie nie działa. Napisz do nich na support, bardzo miła pani ci odpisze.
  • Odpowiedz
@sylvvy: No trudno, przynajmniej takie pocieszenie, że podobno do arcymistrzowskiego wilka nie potrzeba wcześniejszych poziomów tej szkoły, to przynajmniej w Toussaint będę mógł sobie pobiegać w czymś co ma sens patrząc z perspektywy książek.
  • Odpowiedz
@koziar123: Niestety nie, ostatecznie poczekałem aż dojdę do zawartości z Krew i Wino i tam znalazłem schemat na ten najwyższy schemat wilka (jako jedyna zbroja nie wymaga poprzednich wersji do wykonania).
  • Odpowiedz