Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś #!$%@? co się popsuło z kurierami? ()
Ani nie dzwonią przed przyjściem, ani nawet firma nigdzie nie przysyła ich numeru telefonu żeby się skontaktować w sprawie godziny dostawy.
Za to wysyłają smsa, że przewidziany czas dostawy to:


Oczywiście, po 5 godzinach siedzenia na dupie w domu musiałam wyjść. No i nagle po pół godziny kurier do mnie dzwoni gdzie jestem i czemu nie w domu skoro dostałam smsa z przedziałem, w którym będzie.


#gorzkiezale #kurier #wroclaw #dhl
  • 8
@ajaracki: tylko jak paczka jest duża i ciężka to trochę słabo żeby #rozowypasek 53 kg żywej masy to targał do domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ghostface: Fajnie :D to teraz nie dość, że płace + 20 zł za przesyłkę to jeszcze z zegarkiem w reku mam siedzieć cały dzień w domu, bo nie wiadomo kiedy jaśnie pan kurier zjawi się, super polityka firmy
@niewiemdlaczegoniemamnicka: Zamawiając przez sklep internetowy nie zawsze masz uwzględnione wszystkie opcje i dodatki. A też nie siedzę ciągle i nie sprawdzam czy coś się nie zmieniło w polityce każdej firmy kurierskiej, więc nawet nie wiedziałam, że takie coś funkcjonuje, ale spoko. Wychodzi na to, że bardziej im się opłaca marnować paliwo żeby dojechać do klienta, którego nie ma w domu niż zadzwonić i zapytać :D