Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś #ford z programu ford używane? Zastanawiam się, czy ta gwarancja faktycznie działa, czy to pic na wodę. Po nieudanych 3 miesięcznych poszukiwaniach #fordfocus mk2 stwierdziłem, że może warto podwyższyć budżet o 10tys. do 35tys za 4 lata młodszego mk3 (2012) z (chyba) pewnego źródła - ASO Ursyncar.

#motoryzacja #kupautozmikro no i #warszawa bo może ktoś wspomoże opinią o Ursyncar
  • 13
@Artiff Odradzam (jak całą grupę PGD), często samochody po wypadkach/ po wypożyczalniach w europie, bazują na tym że nie pojedziesz tym samochodem do innego warsztatu na przegląd bo przecież to ASO ( ͡° ʖ̯ ͡°). Niestety sam tak wtopiłem, dodają gwarancję ford używane, także lipa - padła mi dwumasa i okazało się że tą część pokrywają tylko w 50% - cena wymiany w ASO 6000zł (czyli ja dopłacam
@jabukasiga: tak. Nawet wczesniej. Juz po 3 - 4 latach duzo tego zaczelo przyjezdzac. Zaczyna sie od drobiazgow ( wylaczniki, central, podswietlenie ).
Z czasem coraz wiecej klopotow z osprzetem elektrycznym ( rozrusznik, wszelkie czujniki, alternator, padajace zegary ).
Bardzo szybko meczace sie zawieszenie, przepuszczajacy wydech, wycieki z silnika, klopot z mechanizmem zmiany biegow. I wiele innych.
@wudy: A jak się wytłumaczyli z tego, że masz 50% Ty zapłacić? Bo w warunkach umowy jest napisane tylko, że jest ograniczony koszt napraw do ceny samochodu...
@wudy: Dzięki za taką szczegółową odpowiedź... jak się patrzę na te warunki co są teraz to w ogóle koła dwumasowego nie ma wymienionego ()
@kowzan: ok, nie sprawdziłem, jakoś ciśnienie mi skacze jak przypominam sobie te chwile, gwarantem jest Ford więc warunki te same. Źródło samochodów może być inne, ale mimo wszystko nie można tracić czujności, a te wszystkie gwarancje powodują że człowiek odpuszcza weryfikację w innym serwisie.