Wpis z mikrobloga

Oglądam te memy i śmieszne żarciki jak to hehe Francuzi walczą z terroryzmem kwiatami i kredą, hehe debile kwiaty kłado myślo że terroryści się wystraszo - i tak się zastanawiam, naprawdę jesteście tacy ograniczeni, czy trollujecie?

Co mają robić zwykli ludzie, żeby upamiętnić ofiary? Mają wszystkim dać karabiny i niech strzelają do ciapaków? A jak Wam wujek umrze, to przy jego grobie wykopujecie topór wojenny i poprzysięgacie zemstę, czy jednak kładziecie kwiaty? A jak jest rocznica jakiegoś wydarzenia z czasów II wojny światowej i trzeba upamiętnić bohaterów których tak kochacie, to tańczycie wojenny taniec plemienny, czy składacie kwiaty przy pomnikach?

No #!$%@?.

#terroryzm #zamach #bekazprawakow
  • 28
@Lepnicky: @Lele: @Volki:

Pisałem o tym filmie wielokrotnie, więc pozwolę sobie wkleić wcześniejszą wypowiedź:

Strasznie mnie #!$%@? wrzucanie tego filmu i wyśmiewanie go.

Mam dziecko w podobnym wieku i zastanawiam się, co miałbym mu powiedzieć? Małemu, przerażonemu dziecku, które nie rozumie i nie ma prawa zrozumieć złożoności sytuacji, najazdu islamskich imigrantów, idiotycznej polityki UE i całej reszty. Dziecko jest po prostu przerażone, bo stało się coś złego. Wie już,
@jamtojest: A ja pozwolę sobie wkleić swoją wcześniejszą wypowiedź:

Dziecko jest świadome zagrożenia, potrafi ocenić co jest dobre a co jest złe, oraz wysunąć logiczne wnioski. W tej sytuacji nie ma sensu robić prania mózgu dziecku, bo jest jedynie dzieckiem. Natomiast ojciec zaburza jego zdrowe i logiczne myślenie, zamiast wytłumaczyć mu, że np. są dobrzy ludzi - policjanci, którzy będą ich bronić.

Naprawdę wolisz rozmawiać z dzieckiem jak do idioty, który