Wpis z mikrobloga

@Szajwus: osobiście używam teraz FitView Vitamine jednodniowe i jestem zadowolony, nie zdarzyło mi się czuć dyskomfortu (no może późnym wieczorem czasem, ale to po całym dniu przed kompem).
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: @czarnakawaa: Robi się jakieś badania mające na celu ustalić czy mogę nosić soczewki czy nie? Ogólnie mam okulary, ale w nich nie chodzę, bo nie lubię się w nich + dali mi za słabe i w sumie mnie to bardziej denerwuje niż pomaga.
  • Odpowiedz
@Szajwus: ja za pierwszym razem poszedlem do vision express i mialem badanie za 9zl jak wzialem ich jakies soczewki. Generalnie przeciwwskazanie to np suche oczy czy wysokie cisnienie oczu.
  • Odpowiedz
@Szajwus: za jednodniowe place teraz jakies 80zl miesiecznie. Wtedy w vision dalem chyba 140, teraz zamawiam te co dalem wyzej. Moim zdaniem mega warto, wygodnie, komfortowo, HD. Nie zrazaj sie na poczatku, po 2 tygodniach zakladalem je w minute, ale na poczatku bylo ciezko.
  • Odpowiedz
@Szajwus: Od niedawna używam soczewek Biofinity od Cooper Vision i szczerze polecam. Wcześniej przez trzy lata korzystałem z Air Optix ale w porównaniu z obecnymi (Cooper Vision) to jak niebo i ziemia. Najlepiej i najtaniej dla Ciebie będzie dobrać soczewki w jakimś salonie optycznym gdzie reklamują się że dobór soczewek jest bezpłatny. Minus tego rozwiązania jest taki że musisz zakupić choć jedną parę w danym salonie, wyjdzie nieco drożej w porównaniu
  • Odpowiedz
@Szczerbiec: Napisze tak.... jeśli byłby jakieś zaczerwienienia oka, lub pod koniec upalnego dnia zmęczenie oczy czy inne tego typu objawy to jest jeden BEZKONKURENCYJNY środek (notabene na mirko mi ktoś polecił) Hyal-Drop multi od B&L. Rewelacja. Cena za małą buteleczkę to ok 20 zł.
  • Odpowiedz
@NH35: Dzięki za Twoje komentarze, pomogły także mnie. Mam jeszcze pytanie na ile dni wystarcza płyn do soczewek danej pojemności np. 360ml, 500ml? Czy po otwarciu jest jakiś ograniczony czas na jego zużycie jak w przypadku kropel do oczu?
  • Odpowiedz