Wpis z mikrobloga

@NH35: Mam jeszcze kilka pytań, jeśli można ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od trzech dni noszę soczewki po kilka godzin dziennie, po południu. Czy na początku też miałeś takie uczucie lekkiego dyskomfortu na oczach? Ja soczewki nadal wyczuwam, czuję że coś mam na oku. Nie drażni to oka, ale daje znać, że jest.

Do tego (i to już jest bardziej wkurzające) kiedy mrugam i powieki się rozdzielają to
Mam jeszcze kilka pytań, jeśli można ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od trzech dni noszę soczewki po kilka godzin dziennie, po południu. Czy na początku też miałeś takie uczucie lekkiego dyskomfortu na oczach? Ja soczewki nadal wyczuwam, czuję że coś mam na oku. Nie drażni to oka, ale daje znać, że jest.


@Ilana: Jak najbardziej prawidłowa reakcja, w końcu masz ciało obce w oku :)

Do tego (i
@NH35: Dzięki za odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakładanie i ściąganie idzie mi bardzo dobrze. Jak zakładam to soczewka leży zawsze na wskazującym palcu prawej ręki, wskazującym lewej odciągam dolną powiekę, wkładam tam dół soczewki i takim miękkim półkolistym ruchem doklejam ją do oka. Powiekami wypycham pecherzyk i siedzi. A jak ściągam to soczewkę przesuwam z oka w dół żeby zeszła z tęczówki i chwytam ją wtedy