Wpis z mikrobloga

czy nie ma przeciwwskazań do zakupu przez internet?


@1984: są.

I czy może ktoś poleci jakieś w cenie od 100 do 200 zł?


@1984: nikt.

Nie chcę kupić czegoś drogiego,


@1984: 600-700 zł to minimum, albo poluj na używane w dobrych cenach.

nie wiem czy mi się to spodoba.


@1984: spróbuj w sklepie, zastanów się, jeździj na pożyczonych.

PS Sam jeszcze nie jeżdżę, ale od dłuższego czasu się
600-700 zł to minimum


@DOgi: Kierwa, za 600 zł kupować kawałek plastiku z kółeczkami żeby pojeździć sobie rekreacyjnie po parku?

jeździj na pożyczonych

poluj na używane w dobrych cenach


@DOgi: Pożyczanie i kupowanie używanego obuwia jest niehigieniczne. Odpada.

Dzięki za taką radę. Poczekam na kogoś poważnego.

@1984 no może trochę przesadził, bo koło 500pln można już wyrwać coś porządnego. Ale poza tym mądrze prawi. Kupisz chłam za dwie stowy, a dwa miesiące później będziesz zmuszony kupić kolejny raz, bo wszystko do wymiany.

Ps. Wiem z doświadczenia, bo kupiłem takie za 400zl w kwietniu i żałuję od miesiąca.
@1984:
1. Jeśli chcesz kupić rolki do 200zł, to po prostu jedź do sklepu/marketu, przymierz coś i kup. Nie pytaj, nie szukaj w sieci bo i tak nikt ci nic nie podpowie, zawsze będzie dołóż dołóż i dołóż. W zasadzie jakiej kwoty byś nie podał, zawsze będzie dołóż tyle i kup to.

2. Z używanymi jest taki problem jak z zakupem przez neta - o ile nie możesz przymierzyć, a są
@1984: jako pierwsze rolki kupiłem takie za 170 pln. Na dzień dobry masę ulepszeń, żeby dało się w nich jakkolwiek jechac, kółka styrałem z 2 tygodnie a przy wspólnej jeżdzie ze znajomymi nie byłem w stanie dogonić cumpeli, którą w owym czasie była po wypadku i miała rozwalone kolano, rekreacyjna trasa 5 km to jakby murzyn mnie w dupę ładował - płacz i zgrzytanie.. . Jeden upadek i pogiąłem szynę, łożyska
Jeśli chcesz kupić rolki do 200zł, to po prostu jedź do sklepu/marketu, przymierz coś i kup. Nie pytaj, nie szukaj w sieci bo i tak nikt ci nic nie podpowie, zawsze będzie dołóż dołóż i dołóż. W zasadzie jakiej kwoty byś nie podał, zawsze będzie dołóż tyle i kup to.


Bzdura. Tak jak ktoś wyżej wspomniał, 500 zł to minimum i nikt o zdrowych zmysłach nie będzie mówił "dołóż, dołóż, dołóż" -
@1984: pytanie ile ważysz. Jak masz 80kg+ to na marketowych faktycznie możesz zrobić sobie krzywdę, no i przyjemność z jazdy pewnie też będzie niska jak Ci but nie będzie stabilnie trzymał nogi. Jak jesteś lekki to idź do decathlonu przymierz i kup wygodne, rekreacyjne rolki. Możesz w nich chwilę posiedzieć, żeby zobaczyć czy nigdzie nie zdretwieje Co noga. Jak możesz to dołóż i kup za 350-400 jakieś K2.

Co do higieny