Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #depresja
Czy możecie mi polecić psychiatrę z Warszawy? Studentka here zatem nie mam dużego funduszu, więc szukam niezbyt drogiego lekarza.
Moglibyście mi powiedzieć, jak przetrwać do wizyty u lekarza? Czuję się źle, a ostatnie wydarzenia w moim życiu pogorszyły mój stan... Jak sobie chociaż trochę poradzić i w miarę normalnie funkcjonować zanim trafię do lekarza?
#depresja #warszawa #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: napiszę tu to samo co niedawno napisałem anonimowej osobie zadającej podobne pytanie:

Cześć. Jeśli masz faktycznie tę depresję zdiagnozowaną i wiesz, że szukasz psychiatry, to rozumiem. Ale może na start wystarczy kilka sesji z psychologiem. Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Warszawie (ul. 6. Sierpnia) to miejsce, które mogę polecić. Możesz się tam umówić na bezpłatną serię spotkań, kadra jest młoda, bardzo otwarta i bardzo pomocna. Walcz, Mirabelko!
@ennovum
@ziel_ar moim zdaniem lepiej najpierw pójść do lekarza, (który pewnie i tak ją pokieruje na psychoterapię jak ma rozum i godność człowieka) ale możliwe że mirabelce będą potrzebne leki które zredukują objawy fizyczne i przytlumią negatywne emocje, wyciszą itd

@jasiek196 tam jest jeden haczyk... sesje psychoterapii są nagrywane bo wykorzystują je do swoich badań ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@jasiek196 z czego co mi mówił terapeuta tam to mówił że tak, podczas sesji terapeutycznej są kamery, ale że nie ma co się przejmować bo obowiązuje ich tajemnica zawodowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


I inna sprawa że na konsultacji z.terapeutą musisz się zakwalifikować do profilu ich aktualnych badań (np. prowadzili badania nt. fobii spolecznej i czegoś tam jeszcze) więc nie wiem czy w innych przypadkach oferują pomoc