Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jestem w pieprzonej rozsypce, nie mam siły na rozpisywanie się a co dopiero na dalsze życie
#!$%@? mać jestem w ciąży, mam 20 lat, jestem na dziennych studiach, więc brak pracy, rodzice mi nie pomogą. Gdybym miała wsparcie to ok, jakoś jeszcze, ale jestem #!$%@?ą osobą, nie jestem pewna kto jest ojcem dziecka. #!$%@?łam się jak świnia na imprezie naszej grupy (15 osób, z czego 9 facetów) i tylko z rana domyśliłam się co się odwaliło. Nie wiem co robić, czy mam się sama zabić, czy zabić tylko płód, czy rodzić i spać pod mostem i żebrać na ulicy. Mirki nie wiem..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 83
@AnonimoweMirkoWyznania: Mleko się rozlało, trzeba szybko dorosnąć i działać. Mimo, że nie to chcesz usłyszeć, ale musisz porozmawiać z rodziną. #!$%@? sytuacja, ciężka rozmowa, ale to konieczne. Dostaniesz #!$%@? a zaraz potem wsparcie, jakiego się nie spodziewałaś. Dla rodziców wnuk lub wnuczka to skarb i potrafią stanąć na głowie by wszystko wyprostować. Zaufaj mi, widziałem parę podobnych sytuacji i zawsze kombinowanie kończyło się źle.
@Asterling: oczywiscie masz do niego prawo, tylko mnie akurat nie obchodzi twoje zdanie. zreszta powodem nie jest to, ze "puscila sie z randomami", tylko to, ze calkiem prawdopodobnie czeka ja perspektywa zrujnowanego zycia.

nie chce mi sie wdawac po raz n-ty w dyskusje pt. czy aborcja jest morderstwem. napisalem, co ja bym zrobil na jej miejscu i tyle. no i mozna sobie darowac te teksty o puszczaniu sie itp. zrobila glupote
Abwera: @AnonimoweMirkoWyznania Bait.
Ale tak ogólnie to ja nie ogarniam takich sytuacji. Tabletki dzień po istnieją i można kupić jak już się tak zdarzyło.
Do trzeciego miesiąca jest aborcja farmakologiczna i można sobie z odpowiednich stron pro-aborcyjnych za opłatą zamówić (zdaje się koło 300zł to kosztuje).

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

@Asterling: ale ja tutaj nie twierdze, ze przypal nie zostal #!$%@?, bo zostal. tylko teraz karanie takiej osoby zmuszaniem do donoszenia niechcianej ciazy (nierzadko z tekstem "chcialo ci sie ruchac, to teraz masz") jest po prostu bez sensu.

@MarekKoniarek:

zachowanie godne potępienia.

tez uwazam ze to zachowanie bylo glupie i lekkomyslne, ale w tym wieku masa osob popelnia tego typu glupoty. wiekszosci uchodzi to plazem, czesci sie nie udaje i