Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@lukglo86 o pierwszych dwóch przypadkach nie słyszałem, to już faktycznie skrajności. Jednak jak dla mnie już lepiej jak noszą koszulki jakkolwiek związane z krajem niż jakieś nic konkretnego nie przedstawiające czy reklamy Croppa albo House
@KICKUU: Bo chodzi o to że "odzież patriotyczna" to teraz podstawowy ubiór sebixów.

I nie mówię o kolesiach z siłowni, tylko o zwykłym dresiarstwie z najgorszych dzielnic.
Już powoli młoda patolka chodzi w chińskich "zolnieżach wyklętych"
A to jest część społeczeństwa która ma za nic wszelkie wartości czy zasady. Więc od patriotyzmu są jak najdalej.

Na szczęście moda BŁYSKAWICZNIE spływa w dół.
Orły, sokoły, kotwice czy "śmiersze" sa już na każdym
@lukglo86: Nie masz racji - akurat co mają na koszulce to wiedzą. Co prawda jest to ich jedyna wiedza historyczna.

Moim zdaniem niektórzy w Polsce w ogóle mają ból dupy gdy ktokolwiek chce pokazać swoje przywiązanie do ojczyzny... A pieprzenie o @wood o zniewadze... żałosne. Nikt przecież nie kupuje tych koszulek żeby myć nimi podłogi, tylko żeby nosić i z dumą pokazywać swoje przywiązanie do Polski.

@FoxKamui Rzeczywiście, daleko nam do
s.....c - @lukglo86: Nie masz racji - akurat co mają na koszulce to wiedzą. Co prawda...

źródło: comment_jf0VUgc7gGVo2XZmJZiaFDrRQTrAcykS.jpg

Pobierz
@FoxKamui: "#!$%@? na Polskę" może być oznaką patriotyzmu :) Jak coś kochasz, to chcesz, zeby było jak najlepsze. A co do USA, jezeli tam jest "prawdziwy patriotyzm", to ja chyba tak nie chce (zreszta tam też flaga USA jest wszędzie, nawet na bikini)
via Android
  • 1
@petrodolan ciężkie argumenty. Pisałem, że samo #!$%@? po kątach jest mało owocne, jak wszyscy wiedzą co powiedział to raczej nie mówił tego po kątach... Poza tym miał rację a i obecnie jego słowa się sprawdzają. On też poza gadaniem jednak coś robił, prawda?
@KICKUU: No trudno, żeby Piłsudski mówił coś po kątach. I trzeba być Piłsudskim, żeby móc wypowiadać krytyczne oceny i mienić się patriotą? Zwykły kowalski, który nie był generałem już nie może? Już się nie czepiam - mówię tylko, że to, że ktoś psioczy na Polskę nie znaczy, że nie jest np dumny z bycia Polakiem