Wpis z mikrobloga

Wczoraj biegłem na autobus. Przede mną jakaś dziewczyna robiła to samo. Dobieglismy w tym samym momencie. Przed wejściem wymieniła szybkie cześć z jakimś gościem.
Uznałem, że wygląda na sympatyczną. Oboje usiedliśmy na tyle, inne miejsca pozajmowane. Uznałem, że warto zagadac. Porozmawialiśmy przez całą drogę, okazało się, że ona tez pracuje na lotnisku. Tylko wiecie co? Jest #!$%@? o 4 lata starsza. Jak nie żyrafa, to taki kwiatek mi wyskoczy.
Numer niby mam no ale #!$%@? xD
#gownowpis
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kieres: Moja żona jest starsza ode mnie o 9 lat. Mam w nosie co mówią ( o ile mówią ) inni. Mam żonę dla miłości i siebie a nie na pokaz.
PS. Jak miałem 18 lat również mi się tylko starsze kobiety podobały ;-)

@Lazerek: u mnie było ja 21, żona 30 :-) Teraz mamy 32/41 :-)
  • Odpowiedz
@Kieres: Możesz spróbować, zawsze to lepiej niż nic. Ogólnie to w psychice faceta jest żeby brać młodszą i vice versa u kobiet. Starszy=silniejszy i bardziej doświadczony, może rządzić w domu.
  • Odpowiedz
@Kieres: Mam żonę starszą o dokładnie 4 lata, zacząłem z nią kręcić jak miałem 17 a teraz jesteśmy 16 po ślubie, także tego, bierz.
  • Odpowiedz
@Kieres: jeśli dla niej to nie problem to tym bardziej nie powinien być dla Ciebie.
Wiele się możesz od starszej dziewczyny nauczyć, if you know what I mean ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kieres: Jeżeli dla ciebie problemem jest starsza o 4 lata kobita, to rzeczywiście daj sobie spokój i dupy jej nie zawracaj. Ostatnio na tym mirko da się zauważyć, że rozpoczął się festiwal #!$%@?. Ostatnio jakiemuś nie pasowało to, że dziewczyna ma problemy zdrowotne ( plecy ) a teraz Ty #!$%@?, że za stara. Grunt, że chociaż umiesz zagadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kieres: O #!$%@? 4 lata starsza to już nekrofilia. Nawet jak masz 18 a ona 22 to ok, ale jest związek bez przyszłości, bo jak będziesz miał 25-30, czyli szczyt możliwości i oczekiwań faceta to ona już będzie miała zmarszczki i wielką dupę i tylko wymiana na lepszy model zostaje.
  • Odpowiedz