Wpis z mikrobloga

Wczoraj biegłem na autobus. Przede mną jakaś dziewczyna robiła to samo. Dobieglismy w tym samym momencie. Przed wejściem wymieniła szybkie cześć z jakimś gościem.
Uznałem, że wygląda na sympatyczną. Oboje usiedliśmy na tyle, inne miejsca pozajmowane. Uznałem, że warto zagadac. Porozmawialiśmy przez całą drogę, okazało się, że ona tez pracuje na lotnisku. Tylko wiecie co? Jest #!$%@? o 4 lata starsza. Jak nie żyrafa, to taki kwiatek mi wyskoczy.
Numer niby mam no ale #!$%@? xD
#gownowpis
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ovtza: jakis czas temu zagadałem do dziewczyny, która poznałem siedząc. Okazała sie o głowę wyższa XD @Inzane: kolejny... Bardziej obawiam sie, ze ona mnie zleje przez wiek, nie na odwrót. Kręcą mnie starsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kieres jak byś jednak nie uderzył to daj znać, szkoda żeby się dziewczę marnowało a tak to wiesz już jakiś kontakt mamy , w sensie wiesz znam gościa czyli Ciebie który ją poznał jak razem biegliście do autobusu i opowiedział o tym na mirko , pierwsze lody przełamane by były jak co , dalej to by mi jakoś poszło ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kieres: 4 lata starsza jeśli masz 16 lat to spoko, ale jeśli masz 26, to lepiej uciekaj, bo prawie wszystkie laski w tym wieku, to już tylko na bachora chcą złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xSQr:

Serio? Nie ważne, że jest atrakcyjna i sympatyczna, fajnie się z nią rozmawiało - ale skreślasz ją bo jest "starsza" od ciebie o 4 lata i nie zaimponujesz "kolegom"? To jest właśnie kwintesencja #!$%@?....

Wygląda na to, że jesteś dobry w ocenianiu innych na podstawie fragmentów informacji.
A jak byś nazwał kogoś kto pisze "nie" z przymiotnikami w stopniu równym rozdzielnie?
  • Odpowiedz
  • 0
@xXxAlanossxXx: przed wejściem do busa rzuciła cześć do jakiegoś znajomego. Sam zacząłem z cześć, ale nie ogarnęła i zaczęła odpowiadać mi po angielsku, czy mogę powtórzyć xD Powkrecalem ją chwile, spytałem się skąd jest i dalej już poleciało
  • Odpowiedz