Wpis z mikrobloga

@k__d juz dużo odbudowane, chociaż jest jeszcze chudsza od drugiej. Bardzo długo nie było widać "na oko" postępów, ale w pewnym momencie ruszyło. Polecam coś do EMS/TENS, koszt w sumie nieduży, a ćwiczy się mięśnie bez obciążania stawu
@keisut: mam nadzieję, że skończą to u mnie za jednym zamachem (u mnie dochodzi problem rozwalonej łąkotki), bo lekarz mówił, że w zależności od skali uszkodzeń mogą mi to robić dwuetapowo (wpierw artroskopia i zrobienie porządku z łąkotką, a dopiero w innym terminie ACL) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Baniok91 da radę wrócić psychicznie na boisko? Ja póki co sobie tego nie wyobrażam
@keisut: Łapaj plusa mirasie! U mnie już rok po, i taka mała rada, po operacji trzymaj nogę pionowo, nie przekręcaj jej, nie obracaj, ja miałem ułożoną nogę na boku po operacji i myślałem że tak ma być, ale dzień później jak rehabilitant to zobaczył to mnie #!$%@?ł i pytał się kto mi tak nogę ułożył. Ból przy próbie uzyskania wyprostu kolana nieziemski. Nie polecam( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_kvMHmBKQxdotd1HHo0Cj6pmYOqiPEc0N.jpg
Mirki w środę będą mi wiertać dziury w kolanie i rekonstruować ACL


@keisut: powodzenia! Znieczulenie podpajęczynówkowe czy ogólne? Ja już dobrych parę lat po grzebaniu w kolanie (choć dużo mniejszym, za to dwukrotnym)...
@Shatter mój brat miał chyba mniej ogolone, ogarniają dobrego rehabilitanta i ćwicz praktycznie od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i powodzenia dzień po zabiegu najgorszy, a potem już z górki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Shatter no narazie to lepiej nie będzie musisz się pomeczyc trochę, ale pociesze Cie, że mój brat po 2 tyg juz samochodem jeździł ( ͡° ͜ʖ ͡°), po miesiącu już bez kuli smigal
@Shatter no bo teraz jesteś obolały po operacji, mój brat przez kilka dni miał straszne problemy, żeby dotruchtac do toalety, nie mógł nogi zdjąć z łóżka, ale spokojnie to mija ( ͡° ͜ʖ ͡°)