Wpis z mikrobloga

Z jakiej zapadłej dziury jesteś że tak cię boli sukces Łodzi?

Skoro to widzisz to czemu piszesz takie bzdury i porównujesz mnie do jakiejś idiotki? Nie mówiąc o tej poprawionej prostytutce bo to naprawdę żałosne było


@Sepzpietryny: hola hola, nie obrażaj bo Ci premię cofną. @NadiaFrance #obrazajo

Gdybyś zamiast pisać bzdury pomyślał i sprawdził zobaczyłbyś jaki potencjał ma to miasto, pomijając historię i zabytki mamy najlepszą lokalizację, pierwsi będziemy mieli ring
@SurowyOjciec: @2ndLaw Ehh matołki

Jesteście tu żeby promować tę ruinę

ŁÓDŹ MA TRZY TYSIĄCE FRONTOWYCH KAMIENIC KILKADZIESIĄT PAŁACÓW KILKASET FABRYCZEK DUŻO WIĘCEJ NIŻ KRAKÓW IDZIEMY DO PRZODU JAK BURZA I NIE OGLĄDAMY SIĘ ZA SIEBIE !11111


Wcale ale to wcale nie ma kogokolwiek wynajętego do tych celów na wykopie. Jasne że muszą być chińskie bajki i jakieś komentarze bo inaczej moderacja przypieprzyłaby się że multikonto Zdanowskiej. Czemu miałbym uznać że nie
@michalec: Proszę rozwiń argumenty za i przeciw. Chwilowo masz NAJWIĘKSZY współczynnik obraz osobistych do treści komentarzy wśród wszystkich pod tym wpisem. Przykro mi to mówić, ale to Ty zaniżasz poziom pisząc "milcz, żałosne".

I to jakiego poziomu byśmy nie mieli :D
@skejna ja też ja też co prawda emigrowalem do Gdańska ale nadal może mnie urząd miasta Łodzi opłacać ( ͡° ͜ʖ ͡°) a swoją drogą mieszkam w Gdańsku 3 tygodnie. W centrum byłem 4 razy, za każdym razem widywalem zuli leżących czy to na ławce czy na trawie itp. częściej niż w Łodzi. Liczba budynków nadających się do remontu też jest naprawdę duża. Znaczy samo miasto świetne i
omijając historię i zabytki mamy najlepszą lokalizację,


@Sepzpietryny: niby lokalizacja dobra, ale połączenia z trójmiastem to poza samochodowym są tragiczne (chociaż zanim otworzyli obwodnicę to wyjazd z miasta też był tragiczny)