Wpis z mikrobloga

@Sepzpietryny: I żulerkę. Faktycznie, Łódź się odnawia i naprawia, ale do nawet normalności jej daleko. Odnowiony front niczego nie zmieni, skoro za nim jest szczalnia i śmierdzi. Niemniej życzę powodzenia w tych zmianach. Chociaż to dalej lepiej niż w Katowicach, w których spuszczający się tutaj nad nimi pokazują zdjęcia fragmentu okolic Spodka z tysiąca różnych ujęć, bo nic więcej się nie da.
@vvivo: Z tą żulerką nie jest tak jak piszą, jest i to dużo jak w każdym dużym mieście z tą różnicą że duża część mieszka w centrum, stad kamienice wyglądające jak wyglądają. Na szczęście w Łodzi sie z tym coś robi, program rewitalizacji juz trwa i ma polegać nie tylko na remoncie praktycznie całego centrum ale tez pomocy tym ludziom.
Ogólnie centrum nie wygląda już jak jeszcze kilka lat temu a
Z tą żulerką nie jest tak jak piszą, jest i to dużo jak w każdym dużym mieście z tą różnicą że duża część mieszka w centrum, stad kamienice wyglądające jak wyglądają. Na szczęście w Łodzi sie z tym coś robi, program rewitalizacji juz trwa i ma polegać nie tylko na remoncie praktycznie całego centrum ale tez pomocy tym ludziom.


@Sepzpietryny: W sensie że ich wysiedlicie z centrum, czy zostawicie i postawicie
@Sepzpietryny: No no, ale nie przesadzajmy z tym najpiękniejszym w Polsce... Bo może być najpiękniejsze w łódzkim ;) Ciebie już tu zauważyłem i jesteś taką Nadią Łodzi, bezkrytycznie #!$%@? głupoty. Płacą ci za to? Bo będąc obiektywnym to nawet w ciągu najbliższych 10 lat Łódź może najwyżej być taką dofinansowaną odświeżoną, ubraną, chirurgicznie doprawioną nowymi cyckami - starą prostytutką - to ludzie tworzą miasto, nie mury. Piękne mury można obszczać, a
@vvivo: Gdybyś zamiast pisać bzdury pomyślał i sprawdził zobaczyłbyś jaki potencjał ma to miasto, pomijając historię i zabytki mamy najlepszą lokalizację, pierwsi będziemy mieli ring autostradowy (teraz mamy 80%), w Łodzi powstaje podziemny dworzec który będzie centralną stacją kolei dużych prędkości, wkrótce budowa tunelu pod miastem, biurowce powstają jeden za drugim i długo by jeszcze pisać ale po co skoro i tak wiesz swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Sepzpietryny: Widzę perspektywy, ale widzę też jak jest obecnie - to ta różnica. Ty piszesz, jakby już było wspaniale i pięknie. A tak naprawdę do tego długa droga. No i jeszcze te wszystkie sprzyjające okoliczności trzeba wykorzystać. Ja piszę z perspektywy sensu osiedlenia się tam dzisiaj i opinii jaką ma. Po prostu nie chciałbym mieszkać w Łodzi choćby mi płacili, ale nie zmienia to faktu, że być może za 20 lat
@skejna: Mieszkam w Łodzi od urodzenia, mogę ją sobie chwalić, promować, krytykować, obrażać ile chcę o ile miasto daje mi do tego podstawy. A że Łódź jest na fali wznoszącej i ja jako mieszkaniec to odczuwam to będę walczył ze stereotypami bo trzeba być naprawdę ignorantem i trollem żeby tylko pisać o złych aspektach, a zmian nie dostrzegać (wiadomo, jest wiele do zrobienia, tego nikt nie będzie kwestionował, a w szczególności